Zuzka ušila najkrajšie šaty na stužkovú. Všetky ženy by si ich tiež rady obliekli. Pozrite sa, na tú krásu

Zuzana Ľos-Božiková, mladá študentka odevného dizajnu, maturantke vytvorila šaty, o ktoré by mali záujem aj mnohé celebrity. Po tom, čo ich maturantka zverejnila na svojom Facebooku, šaty sa stali tak populárnymi, že sa páčia viac ako 2 500 ženám a mnohé z nich ich túžia vlastniť.

zdroj:Instagram

Mladá návrhárka ich vytvorila pre maturantku Radku, ktorá bola na stužkovej za princeznú. Radka o svojej róbe povedala: ,,Krajšie šaty, ako sú tieto, som na sebe nikdy nemala! 1000 krát ďakujem, že mi takto zhmotnila moju predstavu.“

zdroj:Instagram

Tieto šaty vyjadrujú jemnú dievčenskú krásu, no zároveň ženskosť, ktorá takejto mladej žene veľmi pristane. Návrhárka vedela dokonale vystihnúť, čo je potrebné ukázať, čo zakryť a spolu to vyzerá naozaj luxusne a elegantne. Obdivujeme prácu tejto mladučnej návrhárky, ktorej modely preleteli nejednu krajinu. Prajeme jej, aby bola minimálne tak úspešná, ako sú úspešní najlepší slovenskí návrhári.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zuzka ušila najkrajšie šaty na stužkovú. Všetky ženy by si ich tiež rady obliekli. Pozrite sa, na tú krásu”