19 ročný Dávid zabil svojho otca, ktorý týral celú rodinu. Dostal 4 roky, no Slováci hovoria, že je to veľa

Mladík si pred pár dňami vypočul konečný trest za svoj čin. Pred 2 rokmi zabil svojho otca a v dobe spáchania činu mal len 19 rokov. Jeho čin bol hnaný celoživotnou traumou, spôsobenou svojim tyranským otcom.

Čin sa stal počas jedného z bežných večerov v ich rodine v Galante. Otec týral nie len chlapca, ale aj celú rodinu a mama si to odniesla najčastejšie. V jeden večer to syn už nevydržať a rozhodol sa konať. Ked‘ svoju matku uvidel dobitú a s plačom ležať na podlahe, prišiel k otcovi a pomstil sa mu za celé svoje kruté detstvo a za zničenie života svojej matky. Syn ho počas spánku udrel 3 krát do hlavy a 17 krát ho bodol nožom.

Pred pár dňami sa syn opäť postavil pred súd. Sudca konečne rozhodol, ako to s ním bude ďalej. Dnes už 19 ročný mladík si tak vypočul verdikt, že je obžalovaný a vo väzení bude musieť stráviť najbližšie 4 roky nepodmienečne.

Tento trest si „odsedí“ vo väzení s minimálny stupňom stráženia.

Chlapec mal pri rozsudku oči plné sĺz rovnako ako v čase, ked‘ sa sám prihlásil na polícii. Doteraz tvrdí, že svoj čin neľutuje, pretože sa už nemohol pozerať na svoju týranú rodinu. Tento príbeh mladého chlapca sa v týchto dňoch zdieľa na mnohých sociálnych sieťach, pretože ľudia sú s jeho trestom nespokojní. Podľa nich je jeho trest prehnaný. Mnoho ľudí žiada pre Dávida milosť od prezidenta a dokonca sa spisuje aj petícia proti jeho uväzneniu. Podľa ľudí už trpel dosť, prečo by mal trpieť 4 dlhé roky v cele.

 

Celú reportáž si pozriete >>> TU <<<.

 

zdroj: hitky.sk 

/ markiza.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “19 ročný Dávid zabil svojho otca, ktorý týral celú rodinu. Dostal 4 roky, no Slováci hovoria, že je to veľa”