Alain Delon v rozhovore otvorene priznáva: „V živote som sa sklamal a som pripravený zomrieť“

83-ročný francúzsky herec Alain Delon povedal pre Paris Match, že sa cíti v modernom svete sklamaný a je pripravený odísť na druhý svet spolu so svojím psom.

„Prestal som objavovať nové veci. Všetko som už zažil, všetko som videl.

Nemám rád moderných ľudí a dnešnú dobu. Odvraciam sa od neho. Dnes je všetko falošné, každého zaujímajú len peniaze. Nik nedrží slovo, každý deň sú páchané nové zločiny.

Opustím tento svet bez ľútosti, “povedal.

Delon povedal, že celý život bol zlým otcom. Dodal, že chce zomrieť so svojím ovčiakom.

„Ak budem cítiť, že umieram, požiadam, aby môj dvojročný pes dostal smrteľnú injekciu, aby nás mohli pochovať spolu. Nechcem, aby zomrel zo žiaľu nad mojim hrobom. “

Herec dodal, že stále nevie odpustiť svojim rodičom, ktorí mu prestali venovať pozornosť, keď budúca mal 4 roky:

„Sú rany, ktoré sa nedajú zahojiť, a toto je jedna z nich. Veľmi skoro som pocítil, ako som bol ľahostajný tým, ktorí mi boli najbližší. Celé moje detstvo som strávil v adoptívnej rodine.

Po druhý raz ma moji rodičia zradili, keď ma ako 17-ročného poslali do armády. Spomenuli si na mňa vtedy, keď som sa stal slávnym. Bolo to nechutné. “

Delon priznal, že bol pohľadný už od detstva, čo mu otvorilo množstvo dverí, a to aj napriek hlúpostiam, ktoré spáchal v mladosti. Dodal, že už ani len nedúfa, že stretne lásku svojho života:

„Mal som asi desať kandidátok. Ženy ma milovali viac ako kohokoľvek iného na svete. Žiaľ nenašla sa medzi nimi ani jedná pravá “.

Alain Delon povedal, že sa bojí exhumácie po smrti kvôli testom otcovstva :

„Povedal som svojej dcére, nech nedopustí aby sa to po mojej smrti stalo. „

Alain Delon sa preslávil natáčaním filmov Rocco a jeho bratia, Gepard, Náš príbeh, Zorro, Čierny Tulipán. V roku 2018 oslávil 60. výročie svojej hereckej kariéry.

Páčia sa vám filmy s Alainom Delonom?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Alain Delon v rozhovore otvorene priznáva: „V živote som sa sklamal a som pripravený zomrieť“”