Duet Darinky Rolinsovej a Karla Gotta „ožil“ v šou TV Markíza týždeň pred maestrovou smrťou

Začiatkom októbra nás opustila legenda československej hudobnej scény, Karel Gott. Približne týždeň pred touto smutnou udalosťou sa Dano Dangl a Zuzana Kubovčíková Šebová objavili na obrazovkách TV Markíza ako Karel Gott a Darinka Rolinsová. V zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome si spoločne zaspievali duet Zvonky štěstí.

 

Keď sa obaja komici, známi najmä kvôli skeč šou Kredenc, objavili vo „výťahu“ divákom a porotcom najviac udrela do očí práve Zuzana prestrojená za Darinku Rolinsovú. Tí sa začali smiať no ich spevácky výkon Vám určite vyrazí dych. Veď posúďte sami.

TVOJA TVÁR ZNIE POVEDOME – Zuzana Šebová a Dano Dangl – Zvonky štěstí (K. Gott a D. Rolincová)

Zuzana Šebová a Dano Dangl – Zvonky štěstí (Karel Gott a Darinka Rolincová) “ viac na: https://tvojatvar.markiza.sk/ Vitajte na oficiálnom YouTube kanáli Televízie Markíza! Každý deň u nás nájdete tie najzaujímavejšie videá z produkcie našich internetových portálov, ako aj exkluzívny pohľad do zákulisia najsledovanejšej televízie a jednotlivých programov.

Pieseň Zvonky štěstí ale aj mnoho iných patria medzi najväčšie hity maestra Gotta. Na jeho pohrebe (12.10.) sa piesňou Ave Maria rozlúčila s Karlom Gottom aj speváčka Lucie Bílá.