Keanu Reeves má po dlhých rokoch pri sebe novú lásku. Nie je to žiadna mladá žena a modelka . Pozrite sa

Keanu Reeves (55) je neodmysliteľne miláčikom mnoho ľudí po celom svete. Či už vďaka jeho úžasným hereckým výkonom alebo tým ako sa skromne prezentuje aj vo svojom súkromí. Jeho minulosť nie je veľmi svetlá, keďže vo svojom živote stratil ľudí, ktorých miloval. No konečne už sám našiel šťastie a svoju spriaznenú dušu, ktorú ukázal na filmovom festivale celému svetu.

https://www.instagram.com/p/BySX6VFBg4H/

Po tom čo sa v roku 1999 jeho dcéra Ava narodila mŕtva a jeho láska Jennifer Syme zahynula v roku 2001 pri tragickej nehode, Keanu nemal po svojom boku dlho nikoho. No na filmovom festivale LACMA Art + Film Gala, ktorý sa konal 2. novembra 2019 v Los Angeles, stála po Reevesovom boku žena. Vyzerá to, že Keanu je konečne naozaj šťastný.

https://www.instagram.com/p/BAqxdogG0Ho/

Táto „tajomná“ žena a Reevesova spriaznená duša je umelkyňa Alexandra Grant (46). Podľa portálu Daily Mail dvojica spolupracovala ešte predtým ako tvorili pár. Alexandra totiž ilustrovala Reevesovu knihu s názvom Ode to Happiness and Shadows. Neskôr si spoločne založili vydavateľstvo X Artists’ Books.

https://www.instagram.com/p/B4fY0exAAaY/

Šťastnému páriku prajeme len to najlepšie v spoločnej ceste životom a hlavne aby im to spolu klapalo čo najdlhšie.

 

Hodí sa podľa Vás táto dvojica k sebe?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keanu Reeves má po dlhých rokoch pri sebe novú lásku. Nie je to žiadna mladá žena a modelka . Pozrite sa”