RTVS odvysiela megaseriál o narkobarónovi Escobarovi. Kedy si ho budete môcť pozrieť?

Služba Netflix je známa a používaná na celom svete, no ak ste skôr fanúšikmi klasickej televízie máme pre Vás dobrú správu. Od 11. januára 2020 sa bude na Dvojke vysielať úspešný seriál NARCOS z roku 2015 so slovenským dabingom. Ten mapuje život svetoznámeho narkobaróna, Pabla Escobara. Odvysielaných bude 10 pilotných dielov tohto populárneho seriálu z dielne služby Netlfix.

 

 Brasiliens Superstar: Wagner Moura verkörpert Pablo Escobar mit schelmischer...

Zdroj: spiegel.de

 

Pablo Escobar bol a je stále známy pre jeho biznis – pašovanie kokaínu. Ten bol taký úspešný, že každý deň do USA prepašoval 15 ton kokaínu a týždenne tak zarobil aj 420 miliónov dolárov. Jeho bohatstvo bolo tak veľké, že peniaze zahrabával v zemi či na poliach. Napriek tomuto pofidérnemu biznisu ho ľudia mali radi, keďže svoje peniaze rozdával chudobným alebo financoval rôzne stavby (ZOO, 70 futbalových ihrísk, a pod.).

Jeho zázemím bolo mestečko Medelin, kde ho ľudia uznávali a ochraňovali. No po údajných vraždách a atentáte na lietadlo Avianca Flight 203 šiel do väzenia. No nie do hocijakého. S vládou sa totiž dohodol, že si “odsedí” vo vlastnom väzení – La Citadel. Toto “väzenie” skôr pripomínalo luxusnú vilu, kde mal Escobar všetko čo potreboval na pokračovanie vo svojom biznise.

Aj napriek väzenskému životu v prepychu sa Escobar dal na útek. Zložky DEA Escobara po dlhom čase vypátrali a počas naháňačky zastrelili na streche budovy v roku 1992. Vysielací čas tohto trháku je 22:10, keďže obsah nie je vhodný pre maloletých. Vysielanie bude v týždenných odstupoch medzi jednotlivými epizódami. Pevne veríme, že divákov, ktorí seriál videli v originálnom znení alebo v češtine a chcú si seriál pozrieť odznova, neodradí slovenský dabing.

 

Poznáte príbeh Pabla Escobara? Budete sledovať tento seriál?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “RTVS odvysiela megaseriál o narkobarónovi Escobarovi. Kedy si ho budete môcť pozrieť?”