štvrtok, 13 júna, 2024

Šokujúci prípad z Prahy: Taxikár vyhodil nevidiacu ženu z vozidla!

Nedávno sme Vás informovali o incidente, kedy vychovávateľky vystavili riziku 13 detí, keď s nimi prebehovali cez železničné priecestie. Ten sa odohral v mestskej časti Prahy – Řeporyje a k ďalšiemu vážnemu incidentu tentokrát došlo v mestskej časti Žižkov. Taxikár služby Bolt mal tak z auta vyhodiť nevidiacu ženu ako informuje portál Blesk.

 

Celý incident začal tým, že spomínaná nevidiaca žena sa stratila v okolí Žižkova. Preto vyhľadala pomoc recepčnej v hoteli Theatrino, ktorá jej objednala taxík cez aplikáciu Bolt z mobilu poškodenej. “Požiadala ma či by som jej zavolala taxík. Mala v ruke telefón s pripravenou aplikáciou. Vodič prišiel asi za 3 minúty, odprevadila som ju k autu a pomohla ju usadiť. Ona si posunula prednú sedačku a jej [vodiaci] pes skočil dnu k jej nohám,” potvrdila pre portál Blesk recepčná.

https://www.instagram.com/p/BETKKpDqsZV/

No taxikár mal tak namietať, že psa vo svojom aute neodvezie. “Nasadla som do auta a za mnou nastúpil pes. Vodič mi povedal, že psa nezoberie. Ja som mu odpovedala, že sa bez neho nezaobídem, pretože som nevidiaca. Povedal mi, že ho to vôbec nezaujíma a aby som vypadla,” spomína na incident poškodená pani Květa. Recepčná tvrdí, že sa s nevidiacou ženou vodič dohadoval a psa by nezobral pretože by “mal celé auto od chlpov”

 

Po tom čo z pasažierkou odišiel sa do práce vrátila aj recepčná no po krátkom čase začula krik. Keď recepčná vybehla von videla pani Květu uprostred vozovky, tak jej pomohla postaviť sa. Tento incident mal aj svedkyňu, ktorá všetko zdokumentovala a zavolala políciu. Navyše si pani Květa v aute zabudla paličku, ktorú jej cez okno na cestu vyhodil vodič taxíka. 

https://www.instagram.com/p/B8tmuhNlWJF/

Ilustračné foto

Prípad rieši polícia

Spoločnosť Bolt sa k incidentu už vyjadrila a zaujala patričné opatrenia. “Okamžite potom čo sme sa o tomto incidente dozvedeli, sme daného vodiča našli a na našej platforme sme ho zablokovali. S vodičom sme v úzkom kontakte a zisťujeme od neho podrobnosti,” tvrdí Jan Novosad, mediálny zástupca spoločnosti Bolt. Spoločnosť sa skontaktovala aj z poškodenou pani Květou a za incident sa jej ospravedlnili a zároveň jej ponúkli asistenciu a súčinnosť ak sa rozhodne kontaktovať políciu. V skutočnosti polícia už tento prípad rieši a je kvalifikovaný ako priestupok podľa informácii hovorkyne pražskej polície Violety Siřišťovej.

 

Celé video z incidentu si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/CT24.cz/videos/183960892859430/

 

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Prečítaj si aj

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Keď zistia, že je bohatý, chcú sa nasťahovať k synovi: títo rodičia vyvolali diskusiu

Všetci rodičia očakávajú, že jeho deti budú úspešnejšie ako...

Skutočný Príbeh: „Moja matka žiada, aby som otehotnela a dala dieťa sestre – ona nemôže mať deti.“

Keď sa tešíte na svadbu a odpočítavate dni jeden po druhom, myslíte len na to, aký dokonalý bude váš spoločný život so spoločným bytom,...

Svoj byt som si zariadila do socialistického štýlu. Vrátila som sa späť do roku 1986. Susedia ma stále navštevujú

Byt v socialistickom štýle je pre mnohých Slovákov snom aj nočnou morou. Niektorí z nás s takýmto zariadením stále bojujú, najmä keď si ho...

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z nás určite nespája s ničím príjemným. Bohužiaľ, niekedy sa tomu nedá vyhnúť.Ak ste už niekedy...
Verified by MonsterInsights