Supermarket prišiel so skvelým cenovým trikom na zastavenie vykupovania dezinfekčných prostriedkov

Zatiaľ čo na svete existujú ľudia, ktorí sa smejú z ostatných, ako si nakupujú hordy toaletného papiera, medzi ďalšie nedostatkové tovary posledných dní patria veci ako masky a respirátory, či zdravotnícke rukavice na jedno použitie. Nezabúdajme však na produkty, ktoré začali byť výrazne obľúbenejšie ako obvykle. Reč je o dezinfekčných prostriedkoch na ruky. Zatiaľ čo ich ľudia vykupujú vo veľkom, blázni, tento supermarket v Dánsku prišiel s geniálnym spôsobom, ako to ukončiť jednoduchým a geniálnym cenovým trikom.

Tento muž zdieľal na Twitteri nápad dánskeho supermarketu, ktorý má zabrániť ľuďom hromadiť si doma prostriedky na dezinfekciu rúk.

https://twitter.com/_schuermann/status/1239294777452974080?s=20

1 nádoba – 5,50

2 nádoby – 134 € každá nádoba

Vykupovanie prestalo!

Supermarket Rotunden v Dánsku sa považuje za najkrajší dánsky supermarket a opisujú ho ako exkluzívne nákupné prostredie, ktoré berie ohľad na každodenný zaneprázdnený život ľudí. Ako môžeme vidieť, starajú sa nielen o čo najväčší predaj, ale aj o to, aby sa produkt dostal k čo najväčšiemu počtu ľudí v núdzi.

Rovnako ako mnoho iných supermarketov, aj tu nedávno zažili ľudí, ktorí sa snažili vykúpiť určité výrobky, a cítili, že to tak jednoducho nemôžu nechať a mali by s tým niečo urobiť.

Samotný supermarket následne takto vysvetlil cenotvorbu tohto produktu

https://www.facebook.com/rotundenhellerup/photos/a.709197149127538/2674292745951292/?type=3&theater

„Vážení zákazníci,

Máme veľkú zodpovednosť za udržanie chodu predaja a môžeme to robiť iba s pomocou a porozumením vás všetkých. Môžete nám pomôcť nasledujúcim spôsobom:

  • Žiadame všetkých zákazníkov, aby rešpektovali vzdialenosť medzi sebou a našimi spolupracovníkmi
  • Pri vchode do supermarketu si dezinfikujte ruky a používajte rukavice
  • Ak ste rodina, umožnite nakupovať, pokiaľ je to možné, iba jednej osobe

Môžu nastať situácie, kedy obmedzíme, koľko zákazníkov budeme prijímať do obchodu. Budeme vás informovať o všetkých prevádzkových zmenách na Facebooku. Dávajte pozor a ďakujeme za pochopenie,“ uvádzajú v ozname.

Čo si myslíte o tomto nápade?

zdroj:boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Supermarket prišiel so skvelým cenovým trikom na zastavenie vykupovania dezinfekčných prostriedkov”