Tom Hanks a jeho manželka nakazení Koronavírusom posielajú ľuďom silný odkaz

Len nedávno obletela svet správa, že Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson majú pozitívne testy na koronavírus. Svojich fanúšikov a celý svet s tým oboznámil sám herec na sociálnych sieťach. “Budeme testovaní, sledovaní a izolovaní tak dlho ako si to bude vyžadovať zdravie a bezpečnosť verejnosti,” napísal Hanks pod fotografiu latexovej rukavice. Obaja sa momentálne nachádzajú v Austrálii, kde sa zúčastňujú natáčania nového filmu o Elvisovi Presleym.

Hello, folks. @ritawilson and I are down here in Australia. We felt a bit tired, like we had colds, and some body aches. Rita had some chills that came and went. Slight fevers too. To play things right, as is needed in the world right now, we were tested for the Coronavirus, and were found to be positive. Well, now. What to do next? The Medical Officials have protocols that must be followed. We Hanks‘ will be tested, observed, and isolated for as long as public health and safety requires. Not much more to it than a one-day-at-a-time approach, no? We’ll keep the world posted and updated. Take care of yourselves! Hanx!

2.8m Likes, 172.7k Comments – Tom Hanks (@tomhanks) on Instagram: „Hello, folks. @ritawilson and I are down here in Australia. We felt a bit tired, like we had colds,…“

“Zdravím priatelia. Rita a ja by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí sa o nás starajú tu v Austrálii. Máme Covid-19 a sme v izolácii aby sme to nepreniesli na niekoho iného. Existujú ľudia, ktorým by nákaza spôsobila veľmi závažnú chorobu.

Žijeme deň za dňom. Sú veci, ktoré môžeme všetci robiť na to aby sme týmto prešli a preto riaďte sa nariadeniami expertov a dávajte na seba a ostatných pozor. Pamätajte, aj napriek tomu čo sa práve teraz deje, v baseballe sa neplače [výrok znamenajúci aby sme boli silný],” napísal pod nové selfie so svojou ženou.

Hello folks. @ritawilson and I want to thank everyone here Down Under who are taking such good care of us. We have Covid-19 and are in isolation so we do not spread it to anyone else. There are those for whom it could lead to a very serious illness. We are taking it one-day-at-a-time. There are things we can all do to get through this by following the advice of experts and taking care of ourselves and each other, no? Remember, despite all the current events, there is no crying in baseball. Hanx

2.7m Likes, 91.3k Comments – Tom Hanks (@tomhanks) on Instagram: „Hello folks. @ritawilson and I want to thank everyone here Down Under who are taking such good care…“

Tom Hanks radí veľmi múdro, no je len veľká škoda, že nie každý sa správa zodpovedne. Určite ste už čítali o prípadoch z Jasnej alebo z Košíc, kde sa aj napriek zákazu stretlo na jednom mieste veľa ľudí. Štúdio Warner Bros. kvôli nákaze Toma Hanksa dokonca pozastavil natáčanie už spomínaného filmu.

“Zdravie a bezpečnosť členov našej spoločnosti je vždy našou najvyššou prioritou a zavádzame opatrenia aby sme ochránili každého, kto pracuje na našich produkciách okolo celého sveta,” znie vyjadrenie Warner Bros.

zdroj: people.com