Tom Hanks a jeho manželka nakazení Koronavírusom posielajú ľuďom silný odkaz

Len nedávno obletela svet správa, že Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson majú pozitívne testy na koronavírus. Svojich fanúšikov a celý svet s tým oboznámil sám herec na sociálnych sieťach. “Budeme testovaní, sledovaní a izolovaní tak dlho ako si to bude vyžadovať zdravie a bezpečnosť verejnosti,” napísal Hanks pod fotografiu latexovej rukavice. Obaja sa momentálne nachádzajú v Austrálii, kde sa zúčastňujú natáčania nového filmu o Elvisovi Presleym.

“Zdravím priatelia. Rita a ja by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí sa o nás starajú tu v Austrálii. Máme Covid-19 a sme v izolácii aby sme to nepreniesli na niekoho iného. Existujú ľudia, ktorým by nákaza spôsobila veľmi závažnú chorobu.

Žijeme deň za dňom. Sú veci, ktoré môžeme všetci robiť na to aby sme týmto prešli a preto riaďte sa nariadeniami expertov a dávajte na seba a ostatných pozor. Pamätajte, aj napriek tomu čo sa práve teraz deje, v baseballe sa neplače [výrok znamenajúci aby sme boli silný],” napísal pod nové selfie so svojou ženou.

Tom Hanks radí veľmi múdro, no je len veľká škoda, že nie každý sa správa zodpovedne. Určite ste už čítali o prípadoch z Jasnej alebo z Košíc, kde sa aj napriek zákazu stretlo na jednom mieste veľa ľudí. Štúdio Warner Bros. kvôli nákaze Toma Hanksa dokonca pozastavil natáčanie už spomínaného filmu.

“Zdravie a bezpečnosť členov našej spoločnosti je vždy našou najvyššou prioritou a zavádzame opatrenia aby sme ochránili každého, kto pracuje na našich produkciách okolo celého sveta,” znie vyjadrenie Warner Bros.

zdroj: people.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tom Hanks a jeho manželka nakazení Koronavírusom posielajú ľuďom silný odkaz”