Speváčka má naozaj “veľké srdce”: Lucie Bílá aj naďalej šije rúška nemocniciam!

Aj keď sa zdá, že hrozba menom koronavírus sa v našich končinách vyvíja správnym smerom, ľudia si naďalej pomáhajú. Pomaly sa upúšťa od rôznych opatrení a ochvíľu už možno odložíme aj rúška. No aj napriek tomu sú do toho času potrebné a preto všetky či už vyučené alebo amatérske krajčírky nezaháľajú a ďalej šijú rúška pre tých, ktorí ich potrebujú. 

 

Veseljšie obdobie

Jednou z takýchto dobrých duší je aj česká speváčka Lucie Bílá. V predošlom článku ste sa dočítali, že rúška šije rovnako pre svoju rodinu ale aj do blízkej nemocnice v Kladne. Mnohí to o nej nevedia, no Lucie je vyučená krajčírka a preto s výrobou nádherných rúšok nemá žiaden problém. Včera (14. 5.) pridala na svoj Facebook fotografiu, kde má v rukách veľkú kopu rúšok. “Toto období je už v mnohém veselejší. Mám už jasnější představu kdy vás uvidím a do nemocnic vozím roušky jen tak pro radost …Tyto patří sestřičkám na Kladno…Jsou na volné dny a já doufám, že potěší,” napísala k fotografii.

 

 

 

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Speváčka má naozaj “veľké srdce”: Lucie Bílá aj naďalej šije rúška nemocniciam!”