Prezidentka na titulke ďalšieho magazínu: V očarujúcich šatách si podmanila každého v sále

Zuzana Čaputová zastáva funkciu prezidentky Slovenskej republiky už viac ako rok. Za toto obdobie si získala uznanie Slovákov ale aj zo zahraničia. Ešte koncom minulého roka bola vymenovaná portálom Politico za jednu z 28 najmocnejších ľudí v Európe. Našu prezidentku nám závidia aj v susednom Česku, kde na jej osobu nikdy nešteria chválou. No okrem jej osobnosti sa často vyzdvihuje aj jej zmysel pre módu.

https://www.instagram.com/p/CBr2HCgHvpf/

https://www.instagram.com/p/B-uEOa-nmYy/

https://www.instagram.com/p/B9_24W0Hqn6/

 

 

Okrem upozorňovania na korupciu, životné prostredie a ľudské práva žien, etnických aj sexuálnych menšín sa Čaputová vyznačuje aj svojimi outfitmi. Svojimi šatami zapôsobila už počas inaugurácie, kde jej bledomodré šaty s lodičkovým výstrihom symbolizovali rieku Dunaj. Na sociálnych sieťach sa však nebála ukázať aj v teniskách či maskáčoch no aj tak naďalej ostáva verná svojmu biznis štýlu.

https://www.facebook.com/zcaputova/photos/a.857225921152060/1147650672109582

https://www.facebook.com/zcaputova/photos/a.861261877415131/1157325401142109/

https://www.facebook.com/zcaputova/posts/1186900851517897

Titulka v najprestížnejšom módnom časopise

 „Ruku na srdce, kto by našim slovenským bratom nezávidel ich prezidentku? Je kultivovaná, vzdelaná a elegantná. Nedávno oslávila 47. narodeniny a pri tejto príležitosti sa môžete inšpirovať jej nápaditým šatníkom,“ vychválil našu prezidentku český portál iDnes. Vďaka svojmu striktnému štýlu, do ktorého nepatria kontroverzné outfity, ju prirovnávajú k jednej z najvplyvnejších žien sveta, k britskej kráľovnej Alžbete II. Zuzana Čaputová to minulého roku dokonca dotiahla na titulnú fotografiu najprestížnejšieho módneho časopisu Vogue. „Budúcnosť Slovenska je ona. Je stelesnením ženskej sily a jej meno je Zuzana Čaputová,“ napísali o nej.

https://www.instagram.com/p/Byj29QTCi1h/?hl=en

https://www.instagram.com/p/B9-FDzqHLlO/

https://www.instagram.com/p/B9R69dAnjQE/

 

Len prednedávnom naša prezidentka opäť zapózovala pred objektívom Lukáša Kimličku, ktorý Čaputovú zvečnil v prezidentskom paláci. Mala na sebe ozaj očarujúce šaty, ktoré jej naozaj pristali. ,,Ona vniesla viac svetla do priestoru ako tisíc lustrov,“ napísal o fotografii samotný fotograf Kimlička. Táto priam dokonalá fotografia bude na titulnej strane júlového čísla magazínu Madam Eva.

https://www.instagram.com/p/CBuixOgjLvs/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CB0Yz6jntzS/

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prezidentka na titulke ďalšieho magazínu: V očarujúcich šatách si podmanila každého v sále”