“Nikto nebude moje deti vyrušovať a otravovať!”: Tehotná Beňová (52) reaguje na bulvár

Ešte pred týždňom sa Monika Beňová (52) prostredníctvom sociálnej siete podelila o radostnú správu. Aj keď si to chcela nechať pre seba ešte istú dobu, bulvár jej súkromie narušil a tak vyšla s pravdou von. Monika je totiž v 6. mesiaci tehotenstva a aj napriek pokročilému veku si to užíva. V nedávnom statuse však vyjadrila svoje obavy o súkromie svojich detí a zároveň aj dilemu ako im rovnako rozdelí svoju lásku.

 

“Tehotenstvo považujem za veľmi krásne a šťastné a zároveň veľmi osobné a intimne obdobie v živote ženy. Aj preto sme si to chceli užívať čo najdlhšie bez pozornosti médií. Preto je toto jediná oficiálna informácia a aj stanovisko k nášmu šťastíčku. Ďakujem médiam, že to budú rešpektovať,” napísala minulý pondelok Beňová. V ďalšom statuse ale prezradila trošku viac a to, že čaká dievčatko, ktorej dá meno Lea. 

Monika Beňová

Zajtra máme snem. Stranícky. Už dnes je každému delegátovi jasné, že… nič významné ani zásadné sa na ňom nestane. Predseda, ktorý už nechcel byť predseda lebo ho už nebaví chodiť do súbojov v diskusiách v TV a ani v parlamente a vlastne ho to už celé nebaví ( to povedal on sám), predsa len bude opať kandidovať a bude predseda.

 

Včera (19. 7.) pridala fotografiu so svojim synom a v popise vyjadrila obavy z toho ako obom prerozdelí svoju lásku. “Dnes už ale viem úplne presne, že ju rozdeľovať vobec nemusím. S novým štastím prišlo aj nové množstvo lásky. Milujem ich rovnako oboch. Najviac na svete,” uvedomila si. Vyjadrila sa však aj na otravovanie bulvárom a aj to, že si neželá aby jej deti niekto týmto spôsobom vyrušoval. “Vychovajte si vlastné a mudrujte si o nich,” posiela všetkým veľavravný odkaz. 

 

Neodpustila si však vyjadriť sa aj na margo novely zákona týkajúcich sa interrupcii, ktorá postúpila do druhého čítania. “V podstate je jeho “poslaním” totálne ženy zdecimovať a urobiť z nich legislatívne nesvojprávne, nezodpovedné hlupane,” vyjadrila sa jasne. Podľa nej nechcú touto novelou pomôcť ženám ale pripraviť ich o slobodu. “Držme si palce, že spiatočníctvo a nenávisť k slobode žien nakoniec nevyhrá a porazíme zákerné plazivé zlo,” dodala.

 

Security Check Required

No Description