Normálny život: Naďalej usmievavá Aneta Parišková pridala fotografie z rodinného výletu

Prednedávnom sme Vám priniesli článok o Anete Pariškovej, ktorá nemocničnú izbu vymenila za chvíle strávene s rodinou. Nenechala si tak újsť prvé sväté prijímanie svojich detí, ktorých vedie k viere. Práve viera v Boha jej dodáva silu v boji s rakovinou. Len včera (29. júna) opäť pridala vysmiate fotografie na výlete s manželom a jej synmi. Podľa jej slov si užíva “normálny život”.

 

“Moji štyria chalani ma dnes zobrali na výlet.😍 Chceli vidieť, kde je možné byť naraz v troch štátoch, teda na Slovensku, v Maďarsku a v Rakúsku😀,” napísala k fotografiám. Na nich si rodinka užíva výlet na trojmedzie štátov v krásnom počasí. S fotiek je zjavné, že si pobyt vonku užíva každý z nich a nechýbal im ani úsmev od ucha k uchu. “Bolo skvelé byť vonku a mať aspoň na chvíľu pocit, že zase žijem normáne🥰, dodáva usmievavá Parišková.

 

Moji štyria chalani ma dnes zobrali na výlet.😍 Chceli vidieť, kde je možné byť naraz v troch štátoch, teda na Slovensku, v Maďarsku a v Rakúsku😀 Bolo skvelé byť vonku a mať aspoň na chvíľu pocit, že zase žijem normáne🥰 #anetapariskova #tvjoj #moderatorka #vylet #trojmedzie #normalnyzivot #vylet #rodina #family #trip #krasnyden

No Description