Normálny život: Naďalej usmievavá Aneta Parišková pridala fotografie z rodinného výletu

Prednedávnom sme Vám priniesli článok o Anete Pariškovej, ktorá nemocničnú izbu vymenila za chvíle strávene s rodinou. Nenechala si tak újsť prvé sväté prijímanie svojich detí, ktorých vedie k viere. Práve viera v Boha jej dodáva silu v boji s rakovinou. Len včera (29. júna) opäť pridala vysmiate fotografie na výlete s manželom a jej synmi. Podľa jej slov si užíva “normálny život”.

 

“Moji štyria chalani ma dnes zobrali na výlet.😍 Chceli vidieť, kde je možné byť naraz v troch štátoch, teda na Slovensku, v Maďarsku a v Rakúsku😀,” napísala k fotografiám. Na nich si rodinka užíva výlet na trojmedzie štátov v krásnom počasí. S fotiek je zjavné, že si pobyt vonku užíva každý z nich a nechýbal im ani úsmev od ucha k uchu. “Bolo skvelé byť vonku a mať aspoň na chvíľu pocit, že zase žijem normáne🥰, dodáva usmievavá Parišková.

 

https://www.instagram.com/p/CB_kxz4nyxa/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Normálny život: Naďalej usmievavá Aneta Parišková pridala fotografie z rodinného výletu”