Uvidíme hlavného hygienika v Extrémnych premenách? Molnár bol s Mikasom opäť v kontakte!

Prednedávnom obletela média šokujúca správa o tom, že tréner Maroš Molnár vyzval hlavného hygienika, Jána Mikasa, aby sa zúčastnil Extrémnych premien.

Molnár narážal tak hlavne na Mikasove rozhodnutie zavrieť fitness centrá v rámci opatrení proti koronavírusu. Podľa Molnára to bol zlý krok, keďže aktívny štýl života a pohyb posilňuje náš organizmus a tým aj imunitu. Mikas mu tak na jeho výzvu odpovedal tak, že ju zvažuje a od toho momentu boli opäť spolu v kontakte.

Budem sa tomu veľmi tešiť

„Pán hlavný hygienik si váži ponuku pána Maroša Molnára a zvažuje ju,” oznámila v mene Mikasa hovorkyňa Úradu verejného zdravotníctva Dáša Račková. Ako informuje portál tvnoviny.sk, Molnár aj Mikas boli opäť v kontakte.

“Napísali sme si. Bol som rád, že to pochopil správne, že to nebola žiadna agresia z mojej strany pretože to tak nebolo,” vysvetlil tréner Maroš Molnár. Zároveň aj chápe, že v momentálnej situácii má veľa práce. No priznal, že mu Mikas sľúbil, že sa ozve a veľmi rád sa porozpráva. “Takže ja čakám, keď áno budem sa tomu veľmi tešiť,” dodal Molnár.

 

zdroj: tvnoviny.sk 

titulna foto: radioexpres