„Ak sa mi nerozpadnú pľúca, tak sa vidíme.”: Posledné slová herca Štefana Kožku (✝66), ktorý mal problémy so srdcom a bojoval aj s Covidom!

Už od pondelka (14. decembra) sa hovorilo o tom, že tento svet opustil vynikajúci herec Štefan Kožka (✝66). Môžete ho poznať najmä v role veterinára Jána Chalúpku so seriálu Tv Markíza, Horná Dolná. Sám mal vážne zdravotné problémy so srdcom ku ktorým sa pripojil aj koronavírus. Portál Topky zverejnil aj video, kde len pár dní pred smrťou Kožka hovorí o tom ako ho koronavírus doslova skolil. Zatiaľ však nie je potvrdené či smrť spôsobil koronavírus.

 

 

Buďte ostražití

„Ahojte, som Štefan, mám 66 rokov a mám Covid. Nie, nerobím si srandu, vážení, je to naozaj vážne, lebo za posledné štyri dni som zažil toľko bolesti, že som mal chuť to všetko skončiť. Prosil som Pána Boha a všetkých svätých, nech ma už konečne zoberú z tohto sveta. Vykašľali sa na mňa. Asi so mnou majú ešte iné zámery,” zmienil sa vo videu Kožka. Zababušený tak vo viditeľné hroznom stave ľuďom odporúčal aby nepoľavovali a boli naďalej ostražití. Všetkých prosil aby koronavírus brali s úplnou vážnosťou a nebáli sa aj od príbuzných z iných okresov vyžiadať negatívny test.

 

Posledné zábery Štefana Kožku

Zdroj: topky.sk

 

Video vzniklo v čase, keď ho o niekoľko dní mal čakať opätovný test na ochorenie Covid-19. Spomenul aj to, že pociťuje bolesť na pľúcach a trápi ho neustály kašeľ, ktorý mu nedá spávať. „Ak sa mi nerozpadnú pľúca, tak sa vidíme,” dodal na záver Kožka, ktorý ani len netušil, že len o pár dni na to odíde na “onen svet”. Česť jeho pamiatke a úprimnú sústrasť rodine a pozostalým.

 

zdroj: topky.sk