Bratislavčanka mala orálne uspokojiť lupiča, ktorý prepadol pumpu. Potom prišla polícia

Na oficiálnom facebookovom profile Polície SR bol uverejnený príspevok, ktorý informuje o kontroverznom zabránení prepadu čerpacej stanice, ktorý sa udial v noci z utorka na stredu. V príspevku polícia spomína, že krátko po skorej rannej hodine došlo na čerpacej stanici na Panónskej ceste v Bratislave k prepadu. V príspevku sa píše:

,,Podľa doterajších informácií do priestorov čerpacej stanice vošiel 24-ročný muž, ktorý pod hrozbou použitia násilia dožadoval od zamestnanca vydanie finančnej hotovosti.“ Lupič mal na zamestnanca čerpacej stanice zaútočiť a napadnúť ho údermi do tváre.

Zamestnanec následne zachoval chladnú hlavu a pri úteku sa rozhodol lupiča zamknúť v priestoroch čerpacej stanice.

Polícia po príchode na miesto činu preverila skutočnosť, podľa ktorej sa mal lupič nachádzať vo vnútorných priestoroch benzínovej stanice.

V jednej z miestností spozorovali muža, o ktorom prezradili:

,,Policajti v jednej z miestnosti spozorovali muža, ktorému poskytovala sexuálne služby mladá žena. Policajti chceli muža na mieste obmedziť na osobnej slobode, nakoľko však kládol aktívny odpor, boli voči nemu použité donucovacie prostriedky.“

 TV JOJ informovala, že mladá žena ho zrejme chcela zadržať v miestnosti, kam sa páchateľovi podarilo utiec až do momentu, kedy nepríde polícia. Žena ho mala počas prepadu orálne uspokojovať.

Po zatknutí bol páchateľ eskortovaný na príslušné policajné oddelenie. Zamestnanec čerpacej stanice bol prevezený do nemocnice. Páchateľ je stíhaný vo veci trestného činu lúpežného prepadnutia.

 

Zdroj: Facebook/ Polícia SR – Bratislavský kraj