Žena, ktorá orálne uspokojovala lupiča na pumpe, prehovorila o nepríjemnom zážitku

O kontroverznom zabránení prepadu čerpacej stanice, ktorý sa udial v noci z utorka na stredu, sme vás už informovali. Mladá žena, ktorá zdržala lupiča benzínovej pumpy v priestoroch budovy, prehovorila o zážitku a dokonca aj o ranách, ktoré od lupiča dostala. Podľa Soni ju zachránilo to, že mu poskytla sexuálne služby.

36-ročná žena bola krátko po štvrtej hodine nad ránom možno len na nesprávnom mieste v nesprávny čas.

Počas uplynulého týždna sa na benzínovej stanici na Panónskej ceste v Bratislave objavil lupič, ktorého sa podarilo zastaviť uzatvorením všetkých vchodov čerpacej stanice.

Okrem neho tam však ostala aj žena, ktorú lupič srbskej národnosti vtiahol dnu s tým, že ju považoval za pumpárku. Po tom, čo mu tvrdila, že ona na stanici nepracuje, dostala od lupiča pár naozaj nepríjemných rán. Soňa pre Televíziu Joj prezradila:

,,Keď sa mi nedarilo otvoriť trezor, tak bol agresívny, dal mi facku a udrel ma. Tak som proste dala dole tričko a skúsila som to, čo som skúsila. Pomohlo to. Evidentne to pomohlo, pretože sa chytil hneď a čo sa stalo, stalo sa. Proste som ho upokojovala pohľadom a aj som trošku šaškovala, akože srandovala, že do pr*ele to nejde otvoriť povedala pre noviny.sk

Soňa sa však nezľakla a reagovala veľmi nebojácne. Mladá žena sa ho rozhodla obmäkčiť „ženskými zbraňami“. Tvrdí, že využila pud sebazáchovy a to jej zachránilo život. Podľa ženy nebol lupič pri zmysloch, pretože reagoval hneď tým, že si vyzliekol nohavice.

Muž bol podľa nej nafetovaný a v delíriu a nechcela, aby sa jej niečo stalo a tak ho začala orálne uspokojovať. Soňa mala počas celého aktu strach, že sa muž preberie.

V momente, keď na miesto činu prišli príslušníci Policajného zboru, žena sa nesmierne potešila a povedala:

,,Berte si ho, ja už nevládzem.“ Žena pomohla aj počas samotného zatýkania, kedy muža chytila za krk a za ruky. Polícia Srba eskortovala na policajné oddelenie. Aktuálne je stíhaný vo veci trestného činu lúpežného prepadnutia.

Zdroj: noviny.sk