Arnold Schwarzenegger ma takýto odkaz pre ľudí, ktorí váhajú s tým, či sa dajú zaočkovať alebo nie

Arnold Schwarzenegger – svalovec, filmová hviezda a bývalý guvernér Kalifornie má niekoľko rád pre ľudí, ktorí váhajú s očkovaním proti koronavírusu.

Už v januári tohto roku uverejnil na Facebooku krátke video z očkovania, kde zavtipkoval:

Ak chcete žiť, poďte so mnou,“ pričom citoval slávnu vetu z filmu Terminátor 2.  V komentároch pod videom dodal: „Vždy hovorím, že by ste mali poznať svoje silné stránky a počúvať odborníkov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o budovaní bicepsu, počúvajte mňa, pretože som celý život zasvätil tomu, ako dosiahnuť perfektnú formu a bol som označovaný za najlepšieho kulturistu všetkých čias.

Všetci virológovia, epidemiológovia a lekári celý život študovali choroby a očkovacie látky, preto ich počúvam a vyzývam vás, aby ste urobili to isté.

Myslím si, že ak sa okruh ľudí, ktorým dôverujete, zmenšuje a zmenšuje a cítite sa čoraz viac izolovanejšie, malo by to byť varovným signálom, že idete nesprávnym smerom. Niektorí ľudia hovoria, že je hlúpe počúvať odborníkov.

Priznať si, že neviete všetko, si vyžaduje silu. Slabosť je v tom, že nepotrebujete rady skutočných odborníkov a počúvate iba tie, ktoré potvrdzujú to, čomu chcete veriť,“ napísal.

Faktom však je, že v minulom roku vedci identifikovali nový vírus a vyrobili a sprístupnili proti nemu viacero vakcín, zatiaľ čo väčšina bežných ľudí sa pýšilo tým, ako sa naučili vyrábať kvások a piecť z neho chlieb…

https://www.instagram.com/tv/CScjBAyhCad/?utm_source=ig_embed

 

Zdroj: iflscience.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Arnold Schwarzenegger ma takýto odkaz pre ľudí, ktorí váhajú s tým, či sa dajú zaočkovať alebo nie”