„Koľko má rokov?“ Rowan Atkinson, ktorý hral Mr. Beana, všetkých prekvapil svojim vzhľadom

Mnoho ľudí zbožňuje výstredného Angličana Mr. Beana, ktorého dokonale hrá herec Rowan Atkinson.

Každý je zvyknutý na jeho štýl obliekania aj celkový vzhľad, preto mnohých prekvapilo, ako vyzerá v súčasnosti.

Buď je to tým, že sa na ňom podpísal vek alebo sa pripravuje na novú úlohu vo filme. Každopádne, Rowan Atkinson už nie je ten istý, ako kedysi.

66 -ročný Rowan Atkinson je známy predovšetkým vďaka úlohe Mr. Beana.

Mnohí pravdepodobne ani nevedia, aké je skutočné meno herca. Atkinson však nechcel byť hercom v jednej úlohe, ktorá mu prischne do konca života, a tak súhlasil, že vyskúša pôsobenie aj v ďalších úlohách.

Popularitu medzi fanúšikmi si teda dokázal získať aj vďaka úlohe agenta Johnnyho Englisha. Herec pokračuje v hraní, ale fanúšikovia, ktorí videli jeho nedávne fotografie, boli veľmi prekvapení…

Vyzerá na nich trochu zanedbane, nie je ostrihaný a hlavu mu pokrýva množstvo šedín. Nie je ostrihaný a vo vlasoch má veľa šedín. Tmavé rifle, karovaná košeľa, čierne čižmy – tento vzhľad sa zdá byť mnohým Britom až príliš obyčajný.

Atkinson v novom seriáli

Fanúšikovia neveria, že ich obľúbený herec sa začal zanedbávať. S najväčšou pravdepodobnosťou sa takto obliekol na nakrúcanie nového filmu z Netflixu, ktorý je naplánovaný na budúci rok. Toto je televízny seriál „Man vs. Bee“, v ktorom hlavnú úlohu hrá Atkinson a bojuje so včelou, ktorá sa usadila v jeho dome.

Týmto spôsobom študuje svoju rolu. Projekt bol vytvorený v spolupráci s Willom Davisom, ktorý predtým pracoval s Atkinsonom na filmovej sérii Johnny English. Nová komédia bude pozostávať z 10 epizód s dĺžkou 10 minút.

Zdroj: takprosto.cc

0 replies on “„Koľko má rokov?“ Rowan Atkinson, ktorý hral Mr. Beana, všetkých prekvapil svojim vzhľadom”