Celebrity bez detí, ktoré sa vzdali svojho presvedčenia a stali sa rodičmi. Svoje rozhodnutie vôbec neľutujú!

Celebrity bez detí, ktoré sa vzdali svojho presvedčenia a stali sa rodičmi. Neľutujte výber!

Hnutie bez detí, teda ľudia, ktorí nechcú mať deti, vzniklo už v 90. rokoch minulého storočia. Skutočnú silu začalo naberať až v posledných desiatich rokoch. Avšak na druhej strane, v posledných rokoch mnoho hollywoodskych hviezd, ktoré boli bez detí, zmenili svoje presvedčenia.

Roky trvali na tom, že sa nikdy nestanú rodičmi, no netrvalo dlho a svojich fanúšikov ohromili nečakanou správou.

Eva Longoria

Napriek svojej roly matky dvoch detí v Zúfalých manželkách sa v skutočnosti nikdy nevidela ako matka. V rozhovoroch vždy hovorila, že nechce rodiť a nepredstavuje si seba v úlohe matky. Jej názor zmenilo až stretnutie s podnikateľom Jose Antoniom Bastónom. On už mal tri deti a dva roky po svadbe s Evou sa mu narodilo ďalšie.

Eva Mendes

Ďalšia známa herečka roky trvala na tom, že nebude matkou, kým nestretne toho pravého. Bol ním Ryan Gosling, s ktorým sa rozhodla založiť si rodinu. Ryan a Eva sú teraz rodičmi dvoch dcér.

Po tom, čo si obaja padli do oka a vzplanula medzi nimi láska, Eva začala túžiť po tom, aby mali spolu deti. „Nešlo o to mať deti, chcela som mať jeho deti,“ povedala neskôr v jednom rozhovore.

George Clooney

Herec často opakoval, že nemá záujem o rodinu a deti, chcel len pracovať. To bolo dovtedy, kým sa v roku 2014 nestretol s Amal Alamuddin, ktorá mu úplne zmenila život. Vzali sa a neskôr sa stali rodičmi úžasných dvojičiek.

Cameron Diaz

Niekoľko desiatok rokov bola tvárou hnutia bez detí. Herečka nielen že neustále zdôrazňovala, že sa nechce stať matkou, ale pomáhala aj rôznym organizáciám pre práva žien. Dlho bojovala, aby ženy nemuseli skrývať skutočné motívy odmietnutia materstva. Trvalo to dovtedy, kým sa v roku 2015 nevydala za Benjamina Maddena a sama sa rozhodla stať sa matkou. Táto cesta ju však stála nemalé ťažkosti.

Hugh Grant

Hugh Grant 13 rokov chodil s herečkou Elizabeth Hurleyovou, ale nikdy ho nedokázala presvedčiť na založenie rodiny. Neskôr sa stretol s Tinglan Hong, ktorá mu porodila prvé dieťa, v tom čase mal Grant už 51 rokov. Nakoniec však uzavrel manželstvo s Annou Ebersteinovou, s ktorou vytvorili silnú rodinu a zároveň priznal, že je to zábava.

Naomi Campbell

Supermodelka sa však nikdy nepovažovala za človeka, ktorý nechce mať deti, robili to za ňu iní. Dokonca aj fanúšikovia si boli istí, že s jej výbušnou povahou a neustálymi škandálmi sa Naomi nikdy nestane matkou. Modelka sama povedala, že si chce založiť rodinu, ale zatiaľ nestretla toho správneho muža. Zdá sa, že už sa unavila čakaním na svojho princa, v tomto roku využila služby náhradnej matky a získala dcéru.

Pravdepodobne každý z nás potrebuje iba stretnúť správneho človeka a až potom nastane skutočná túžba založiť si rodinu…

 

Zdroj: ofigenno.com

0 replies on “Celebrity bez detí, ktoré sa vzdali svojho presvedčenia a stali sa rodičmi. Svoje rozhodnutie vôbec neľutujú!”