„Pokiaľ bude žiť, bude vždy so mnou.“ Prečo Cristiano Ronaldo stále žije so svojou matkou pod jednou strechou

Pre Cristiana Ronalda je takmer nemožné spočítať všetky svoje kariérne úspechy. Vo svojich 36 rokoch stále patrí k jedným z najlepších futbalistov planéty.

K týmto úspechom sa pridáva aj  skutočnosť, že honoráre športovca sa odhadujú v stovkách miliónov dolárov. Je ale zvláštne, že matka Cristiana Ronalda Dolores Aveiro stále žije so svojim synom pod jednou strechou.

Futbalistu preto nedávno obvinili z lakomstva. Objavili sa hlasy ľudí, ktorí si myslia, že by mal svojej matke kúpiť vlastný dom, keďže zarába obrovské sumy peňazí. Ako sa však ukázalo, nie je všetko je také jednoduché.

Detstvo

Ronaldo si prešiel ťažkým detstvom. Narodil sa ako 4.dieťa do chudobnej rodiny a jeho rodičia pracovali 24 hodín denne, aby nakŕmili svoje deti. Nemali dosť peňazí ani na obyčajné veci.

Keď mal Ronaldo 8 rokov, jeho otec ho vzal do futbalovej akadémie, kde ten čas pracoval ako správca. Matka sa zamestnala ako upratovačka v škole, aby sledovala progres svojho syna. Učitelia povedali, že jediné, na čo myslel, bol futbal. Keď mal 20 rokov, prišiel o otca, ktorý sa poddal alkoholu.

Matka Cristiana Ronalda

Po strate otca sa Dolores stala najbližším človekom Ronalda. Všemožne ho podporovala a bola pripravená dať svojmu synovi aj to posledné. A teraz, keď je schopný postarať sa o seba, nebude šetriť na darčekoch pre svoju milovanú matku. Neustále ju rozmaznáva drahými vecami a berie ju na rôzne spoločenské akcie.

Nie je však žiadnym tajomstvom, že matka má nad synom veľkú kontrolu. Predtým sa napríklad rozišiel s Irinou Shayk, ktorá nedokázala nájsť spoločnú reč s jeho matkou. Vzťah s modelkou Georginou Rodriguez sa vyvinul o niečo lepšie.

Podľa novinárov však bolo v dome počas karantény príliš veľa škandálov a Ronaldo si musel prenajať samostatné sídlo, aby tam žil s Georginou bez matky.

Futbalistu sa z tohto dôvodu nedávno opýtali, prečo ešte stále žije so svojou matkou pod jednou strechou. Koniec koncov, má dosť peňazí na to, aby jej kúpil vlastný dom.  Je naozaj lakomy a celý jeho vzťah s matkou je len rozprávkou pre novinárov?

Cristiano reagoval:

„Moja matka ma vychovala a obetovala svoj život. Chodila spať hladná, aby ma nakŕmila. Jednoducho sme nemali peniaze. Pracovala 7 dní v týždni a v noci ako upratovačka, aby mi kúpila prvé topánky a ja som sa mohol hrať. Všetok môj úspech je venovaný jej. A pokiaľ bude žiť, bude vždy so mnou a bude mať všetko, čo jej môžem dať. Je mojou oporou a najväčším darom.“

Zdroj: ofigenno.com

0 replies on “„Pokiaľ bude žiť, bude vždy so mnou.“ Prečo Cristiano Ronaldo stále žije so svojou matkou pod jednou strechou”