Najlepšie svadobné video roka je zo Slovenska! Nevestu vykrútili mladí parobci a pridala by sa k nim nejedna žena

Na žiadnej poriadnej slovenskej svadbe nesmie chýbať dobrá zábava a tanec. Každý sa rád pozerá na talentovaných tanečníkov, ktorí dokážu na parkete vytvoriť výbornú atmosféru. Takto to bolo aj na jednej z tohtoročných svadieb na Slovensku. Nedávno sa na internete objavilo video, tanečnej partie mladých “parobkoch”, ktorí dodali svadbe ten správny šmrnc.

 

Tradície na slovenských svadbách nie sú ničím výnimočným. Niektorí svadobčania si prajú naozaj tradičnú svadbu s rozbíjaním taniera a klasickým čepením. Niektorí si počas svojho svadobného dňa želajú zažiť niečo netradičné a tým prekvapiť aj svadobných hostí.

Netradičné odoberanie vienka z hlavy prekrásnej nevesty zorganizovala aj tanečná partia mladých “parobkoch”, ktorá sa nazýva Čerkoše. Počas čepenia mala nevesta len jednu jedinú podmienku a to takú, aby jej parobci zatancovali na jej obľúbenú pieseň. A veruže tak aj urobili. Neváhajte a pozrite sa na ich neskuročný výkon, ktorý má doposiaľ na interene viac ako 37 000 like-ov a takmer 6000 zdieľaní.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najlepšie svadobné video roka je zo Slovenska! Nevestu vykrútili mladí parobci a pridala by sa k nim nejedna žena”