Ktoré znamenia zverokruhu, by mali zmeniť to, ako fungujú v každodennom živote? Otvorte sa dobrým rozhodnutiam

Áno, každý má zlé dni. Všetko vám padá z rúk, nič sa vám nechce a najradšej by ste ani nevytiahli nohu z domu. Existujú však znamenia zverokruhu, pre ktoré sú tieto veci súčasťou ich každodenného života.  Astrológovia zozbierali mnohoročné štatistiky a rozhodli sa podeliť o voje výsledky…

RYBY

Ryby – veľmi jemná a citlivá povaha. Bezmyšlienkovité urážlivé slovo, ktoré povie milovaná osoba, ich môže ešte dlho zraňovať. Ryby si často stavajú vzdušné zámky, ktoré narážajú do tvrdej reality.

woman riding on man's back on green field                          unsplash

Trvá pomerne dlho, kým si niekto získa ich dôveru. Ak im však dokážete, že sa na vás dá spoľahnúť, odmenia sa vám oddanosťou, úprimnosťou a bezpodmienečnou láskou. Ryby môžu byť vernými priateľmi, milujúcimi partnermi a múdrymi poradcami.

PANNA

Medzi negatívne stránky Panny patrí nadmerná naivita a pochybnosti o sebe a svojich schopnostiach. Pre predstaviteľov tohto znamenia je ťažké robiť dôležité rozhodnutia a robiť si dlhodobé seriózne plány. Ak však majú pri sebe niekoho, na koho sa  môžu spoľahnúť, časom začnú veriť vo svoju silu a budú rozhodnejšie.

family photo on green grass during golden hour                            unsplash

Panny sú mimoriadne empatické a milé. Keď konečne nájdu potrebnú sebadôveru, bez obáv sa s nimi  môžete vydať aj na kraj sveta. Najprv sa však musia naučiť všímať si nielen nedostatky, ale aj pozitívne stránky a začať si ich vážiť.

RAK

Zástupcovia tohto znamenia radi robia z komára somára. Dokonca aj malý problém je zvyčajne vnímaný ako hotová katastrofa. Preto ich odolnosť voči stresu vo väčšine prípadov nie je vôbec prítomná.

woman with her hand on cheek                      unsplash

Raci pripomínajú príbuzným starostlivé babičky: budú ich kŕmiť lahôdkami, trikrát sa opýtajú na zdravie a postarajú sa o deti. Žiaľ, na seba a svoje potreby myslia až nakoniec, alebo vôbec.

Samozrejme, ak viete o svojich nedostatkoch, dajú sa ľahko prekonať a premeniť na silné stránky. A hoci to bude vyžadovať námahu, verte, že sa vám to podarí.

 

Zdroj: otozh.com.ua

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ktoré znamenia zverokruhu, by mali zmeniť to, ako fungujú v každodennom živote? Otvorte sa dobrým rozhodnutiam”