Phil Collins čelí obvineniu z užívania drog, ktoré na neho podala jeho bývalá manželka

Legendárneho hudobníka Phila Collinsa budú pod prísahou vypočúvať právnici jeho bývalej manželky, v dôsledku údajného užívania drog a zlej hygieny. Vypočúvanie sa má uskutočniť v súdnej bitke o ich sídlo v Miami.

Spevák skupiny Genesis sa pokúsil zabrániť bývalej manželke Orianne Batesovej, aby ho žalovala, no sudca rozhodol, že prípad môže pokračovať. Právnici bývalej manželky teraz plánujú zosadiť Collinsa v decembri, keď sa vráti z comebackového turné Genesis, The Last Domino.

Orianna, ktorá sa minulý rok vydala za 32-ročného Toma Batesa, vydala množstvo nepríjemných tvrdení, že hudobník, ktorý získal Oscara, Emmy a Grammy, začal vo veľkom piť a užívať tabletky na predpis, mesiace si nedokázal vyčistiť zuby, prestal sa sprchovať a stal sa „depresívnym“. „Nebol schopný mať sex,“ uviedla vo svojom vyhlásení

Jej žaloba je pokusom získať 50 %  z hodnoty domu. Orianna tvrdí, že jej ho Collins ústne sľúbil. Vďaka rozhodnutiu sudcu z Miami, môže teraz Oriannin právnik, Richard Wolfe požiadať o predvolanie, aby mohol pod prísahou vypočuť hudobníka ohľadom nárokov.

Collinsovi právnici tvrdia, že obvinenia jeho bývalej manželky sú „škandalózne, neslušné, neetické a z väčšej časti nepravdivé a prehnané“.

Orianna, švajčiarsko-thajský dizajnér šperkov, tvrdí, že 69-ročný víťaz Grammy sa „prestal sprchovať, umývať si zuby a správne sa obliekať“ od roku 2019 do augusta 2020. V jej súdnych spisoch sa uvádzalo, že Collinsov „zápach sa stal takým všadeprítomným, že sa z neho stal človek, ktorý sa odmietal osobne stýkať s akýmikoľvek ľuďmi,“ a tak nemala inú možnosť, ako si od neho držať odstup. Orianna tvrdí, že v roku 2017 Collins začal vo veľkom piť a užívať tabletky na predpis.

Uvádza, že Collins ,,skolaboval na pódiu, keď vystupoval, pretože bol tak oslabený, že sa nemohol postaviť.“  Philov právny tím odmietol obvinenia ako „úplne nepodstatné“ pre spor o dom. „Orianna je neústupná a chce, aby sa svet dozvedel o jej pravde.“

Orianna a Collins, boli manželmi deväť rokov. Majú spolu dvoch synov, 19-ročného Nicholasa a 15-ročného Matthewa. V čase ich rozchodu musel Collins zaplatiť Orianne rekordných 46,76 milióna dolárov v rámci rozvodového vyrovnania.

Dvojica sa zmierila v roku 2016, no znovu sa nezosobášili a nakoniec sa definitívne rozišli. Orianna sa v auguste vydala za svojho nového manžela, hudobníka a obchodníka z Miami, Thomasa Batesa a naďalej žila v dome, ktorý s Collinsom kedysi zdieľali.

Jej právnici tvrdia, že Phil ústne súhlasil, že jej dá polovicu z hodnoty domu v Miami Beach, ktorý predtým vlastnila Jennifer Lopez.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Phil Collins čelí obvineniu z užívania drog, ktoré na neho podala jeho bývalá manželka”