Žena, ktorá nevedela, že má sestru, ju stretáva po 73 rokoch. Reakcia dojala každého

K neúmyselnému alebo nechcenému tehotenstvu dochádza oveľa častejšie, ako si uvedomujeme. Keď sa mladí ľudia dozvedia, že čakajú dieťa, niekedy majú pocit, že sa im svet obráti hore nohami.

Vzhľadom na svoj vek si mnohí myslia, že nie sú pripravení stať sa rodičmi, takže bez ohľadu na to, aké ťažké to je, väčšinou sa buď rozhodnú dieťa nemať, alebo dajú malú dušičku na adopciu, keď ju privítajú na svete.

Keď sa jeden mladý pár dozvedel, že čaká dcérku, rozhodli sa poskytnúť jej lepšiu budúcnosť tým, že sa jej vzdali. O tri roky neskôr privítali ďalšie dieťa, opäť dievčatko, ktorému dali meno Linda.

Linda vyrastala so svojou rodinou v Lakewoode v štáte Colorado, ale nikdy jej nepovedali o jej sestre. Väčšinu svojho života verila, že nemá žiadneho súrodenca.

Ale ako všetci vieme, niekedy zasiahne vyššia sila a osud dal obe sestry dokopy po dlhých 73 rokoch. Ako sa ukázalo, Linda bola zvedavá, či má nejakú rodinu, o ktorej nevie, a tak sa rozhodla zaregistrovať na ancestry.com.

V tom čase už rodičov nemala, takže si musela nájsť inú cestu, aby sa dozvedela niečo viac o svojej rodine. V rovnakom čase sa na stránku prihlásila aj žena menom Harriet Carter, ktorá žila v Kalifornii.

Linda aj Harriet zostali úplne zmätené, keď zistili, že sú sestry. Ako bolo možné mať súrodenca, o ktorom ani jedna z nich nevedela?

,,Prišla mi správa od Harriet, v ktorej mi napísala. ,,Myslím, že by sme mohli byť príbuzné,“ uviedla Linda pre Denver 7. ,,Na 100% sme sa zhodovali, ale naši rodičia to nikdy nikomu nepovedali.“

Obe sa spojili a uvedomili si, že sú skutočne dávno stratené sestry. Nakoniec, po nejakom čase, počas ktorého boli v telefonickom kontakte sa dohodli na stretnutí. Keď Harriet dorazila do Lakewoodu, obe sestry sa okamžite spoznali.

,,Nemôžem od teba odtrhnúť zrak,“ povedala Linda a ukázala Harriet nejaké rodinné fotografie, ktoré priniesla so sebou. „Tento obrázok je smutný, pretože na ňom nie si aj ty,“ povedala. Sme veľmi radi, že sa tieto sestry po toľkých rokoch našli.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena, ktorá nevedela, že má sestru, ju stretáva po 73 rokoch. Reakcia dojala každého”