Minister Gröhling ukázal vyšportované telo – Vyzerá ako herec z akčných filmov

Branislav Gröhling (SaS), minister školstva, vedy, výskumu a športu, je okrem viac či menej populárnych noviniek a rozhodnutí v oblasti školstva, známy aj ako sympatický politik, ktorého symbolizujú dioptrické okuliare, ktoré má uložené na zadnej časti krku.

Aj keď ho väčšina z nás vidí prevažne len v obleku, podľa typu jeho postavy možno usúdiť, že športuje. Minister to niekoľkokrát potvrdil aj príspevkami na svojom profile na Instagrame.

Minister tentokrát uverejnil fotografiu, na ktorej je možné vidieť aj jeho vyšportované telo. K pikantnej fotografii uverejnil aj popis, v ktorom sa Slovákov pýtal, na aký festival sa v lete chystajú:

,,V lete sa konečne naplno rozbehnú festivaly. Ja to určite vidím na Pohodu. Kam sa chystáte vy?“Aj napriek tomu, že nevieme, čo za reakcie po uverejnení fotografie minister čakal, je viac než isté, že fotografia rozbúrila debatu o jeho vzhľade.

Mnoho Slovákov ho prirovnáva k známemu svalnatému hercovi z filmu Rýchlo a zbesilo 10. Čo poviete, vidíte medzi ministrom a Vin Dieslom podobu aj vy?

Zdroj: dnes24.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Minister Gröhling ukázal vyšportované telo – Vyzerá ako herec z akčných filmov”