Novorodenec ešte stihne byť v náručí svojej mamy chvíľu predtým, ako sa STANE TRAGÉDIA

Život Abbie Hallawellovej sa mal navždy zmeniť. Jej 17-ročná dcéra Teegan Barnard bola tehotná a celá rodina sa tešila na nový prírastok. Žiaľ, to, čo mal byť najlepší deň v ich živote, sa zmenilo na tragédiu, keď mladej mamičke prestalo biť srdce. Lekári urobili všetko, čo bolo v ich silách, aby ju zachránili, no zomrela niekoľko týždňov po tom, čo porodila svojho chlapčeka Parkera Johna.

Krátko pred smrťou vyhlásili, že jej mozog už nepracuje, ale predtým si aspoň na chvíľu podržala svojho synčeka v náručí. Jej matka sa postarala o to, aby urobila čo najviac fotiek a chlapček tak mal spomienku na svoju mamu, ktorá odišla z tohto sveta príliš skoro.

Abbie hovorí, že jej dcéra by bola tou najlepšou mamou na svete. Parker rastie ako z vody a ona spolu so zaťom sa snažia o tom, aby mu jeho matku pripomínali tak často, ako je to len možné. Hoci je príliš malý na to, aby pochopil, že jeho mama tam už nie je, chcú sa uistiť, že vie, ako veľmi ho milovala.

Parker je často oblečený v šatách, na ktorých sú vytlačené fotografie jeho a jeho mamy, aby ju mohol mať vždy pri sebe.

Na jednej z fotografií je vidieť, ako sa Parker usmieva na svoju matku a je viac než pravdepodobné, že to bude spomienka, na ktorú nikdy nezabudne.

 

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Novorodenec ešte stihne byť v náručí svojej mamy chvíľu predtým, ako sa STANE TRAGÉDIA”