Pes mal byť na reťazi cez 2 roky, zatiaľ čo bol jeho majiteľ vo väzení. Všetko sa zmenilo, keď si ho všimol cudzí človek.

Vyzerá to tak, že boj s týraním zvierat je ako vojna s veternými mlynmi … Čím ďalej tým viac sa dozvedáme o situáciách, ktoré by sa nemali diať!

Tentokrát sa jedná o prípad úplnej bezcitnosti zo strany majiteľa, susedov a tiež polície. Našťastie mala celá záležitosť šťastný koniec. Bohužiaľ, nemá veľa psov podobný osud ako Violet.


„NMDOG“ je organizácia zaoberajúca sa pomocou zvieratám v Novom Mexiku. Bohužiaľ zákony nestojí na strane zvierat. Preto keď musel ísť majiteľ na 2 roky do väzenia, osud psíka nikoho nezaujímal. Violet bola na reťazi a nemala šancu sa dostať k nejakému jedlu.

Sučka bola odsúdená na smrť a nemala šancu na slnku vydržať dlhšie ako niekoľko týždňov. Našťastie sa jeden zo susedov zľutoval a kontaktoval spomínanú organizáciu.

Ukázalo sa, že Violet je nežná fena, ktorá túžila po troche starostlivosti a lásky. Do poriadku sa dávala niekoľko dní a na nasledujúcej strane uvidíte, ako je na tom teraz.
Z Violet je šťastná fena plná energie. K šťastiu jej chýba len milujúca rodina. Dúfame, že ju už čoskoro niekto adoptuje.

SOURCE: FACEBOOK

Ak nesúhlasíte s tak otrasným správaním k zvieratám, zdieľajte tento článok.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pes mal byť na reťazi cez 2 roky, zatiaľ čo bol jeho majiteľ vo väzení. Všetko sa zmenilo, keď si ho všimol cudzí človek.”