Syn pastora vybehol pred bohoslužbou na pódium. UROBIL NIEČO, ČO ČO DOSTALO KAŽDÉHO

Bez ohľadu na to, ako často svojim deťom pripomíname, čo je správne alebo nesprávne, nakoniec sa rozhodnú konať a robiť to, čo vidia robiť nás. Ak nás uvidia neustále sa hádať a hnevať sa kvôli maličkostiam, neskôr toto správanie skopírujú, bez ohľadu na to, či im povieme, aby zostali v určitých situáciách pokojní.

Jeden pastor, Ryan Marlow, odvádza skvelú prácu pri výchove svojho syna Leviho. Táto rodina zo Severnej Karolíny je oddaná svojmu náboženstvu a Levi často navštevuje bohoslužby svojho otca.

Jedného dňa, práve keď sa mala začať nedeľná bohoslužba v kostole, sa jeho chlapec rozhodol predať ľuďom svoju vlastnú múdrosť.

Postavil pred ľudí a začal si rozprávať príbehy. Keďže mal len 19 mesiacov, väčšina ľudí ani nerozumela tomu, čo sa snaží povedať, no aspoň sa pobavili.

Leviho otec zdieľal video s roztomilým „príhovorom“ so svojimi sledovateľmi na sociálnych sieťach, pričom nevedel, že chlapcovo video sa čoskoro stane hitom internetu.

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Syn pastora vybehol pred bohoslužbou na pódium. UROBIL NIEČO, ČO ČO DOSTALO KAŽDÉHO”