Chlapec, ktorý ju šikanoval, ju pozval na rande. Využila príležitosť aby sa mu pomstila.

Niet pochýb o tom, že tí, ktorí boli šikanovaní, si túto traumu zapamätajú do konca života.  Takéto veci si človek nesie so sebou celý život a ťažko ich vytlačí z pamäte. Absencia sebaúcty či vina sú dôsledkami, ktoré tento problém často sprevádzajú.

Určite by sa väčšina obetí chcela pomstiť. Občas sa stane, že šťastie k tomu napomôže. Tak ako v prípade tohoto dievčaťa.

Louisa Manning nemohla prijať fakt, že veľkú časť svojho života bola šikanovaná a ponižovaná. Život jej priniesol do cesty situáciu v ktorej mala príležitosť stretnúť sa opäť s chlapcom, ktorý ju šikanoval. Nezaváhala ani na chvíľu.

Dnes je Louisa pekná a sympatická mladá žena, ale nie všetci to takto videli aj predtým. Na základnej a strednej škole ju poriadne potrápila partia chlapcov, ktorí si z nej uťahovali kvôli jej váhe.

Hovorili jej, že je chlpatá mužská beštia. To sa prejavilo aj na jej psychike. Dospela k záveru, že musí schudnúť aby na seba viac nepútala pozornosť.

Keď išla na vysokú školu, nikto si z nej už viac nerobil srandu. Začala získavať potrebnú sebadôveru a stala sa z nej krásna žena.

V tom čase stretla na jednej akcii jedného chlapca z partie, ktorý ju šikanoval. Nespoznal ju a pozval ju na rande. Louisa uznala, že je to perfektná príležitosť ako mu roky utrpenia vrátiť.

Na večeru neprišla, ale s čašníkom sa dohodla, že chlapcovi počas čakania odovzdá list s fotkou. Bol to jeho trest.

„Ahoj,

je mi ľúto, že tu dnes večer nemôžem byť. Pamätáš si 8. triedu, kedy som mala nadváhu a šikanoval si ma kvôli mojej váhe? Nie? Ja si to ale pamätám. Nasledujúce 3 roky som jedla iba 1 jablko denne. Prestala som jesť.
Pamätáš si, že ty a tvoji kamoši ma 3 roky nazývali mužskou beštiou? Možno nie. Nespoznal si ma o 8 rokov neskôr, no zhodnotil si, že si zaslúžim aby sa so mnou zaobchádzalo s rešpektom, ktorý si zaslúži ľudská bytosť. Chcela som ti to poslať ako pripomienku.
Nabudúce, keď si na mňa spomenieš, predstav si to dievča na fotke, pretože to ona ťa očarila.”.

Čo si o tom myslíte? Urobila správne?

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chlapec, ktorý ju šikanoval, ju pozval na rande. Využila príležitosť aby sa mu pomstila.”