Niekto priviazal úbohé šteniatko o lavičku. PRI ŇOM BOL TENTO LIST. „Prosím, adoptujte si tohto psíka a..“

V Mexico City v Mexiku bolo nájdené šteniatko priviazané o lavičku v parku spolu s listom od pôvodného majiteľa. Píše v ňom, že nemal na výber, nakoľko bol psík týraný členmi jeho rodiny.

Odkaz bol pravdepodobne napísaný mladým chlapcom, súdiac poda písma, a znel nasledovne:

„Prosím, adoptujte si tohto psíka a postarajte sa oňho. Nechať ho tu, je naozaj bolestivé, ale dospel som k tomuto rozhodnutiu preto, lebo sa k nemu moji blízki správali naozaj zle.

Ak toto čítaš a chytilo ťa to za srdce, pritúľ sa k nemu a postaraj sa oňho. Ak nie, nechaj odkaz tuto, aby si ho mohol prečítať niekto iný a adoptovať si psíka. Ďakujem ti.”

V odkaze je tiež uvedené, že psík sa volá Max.pies1

Dobrovoľníci z charitatívnej organizácie Mascotas Coyoacan Animal Charity park navštívili. Šteniatko sa triaslo a bolo v strese z okoloidúcich. Nakonie sa dobrovoľníkovi podarilo získať Maxovu dôveru a odviazať ho. Max nový domov stále hľadá. Zmenili mu aj meno aby mohol začať úplne nový život a zabudnúť na minulosť.

pies2

Veríme, že nájde milujúcu rodinu, ktorá sa oňho postará a urobí ho šťastným.

Zdroj: opowiastka.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Niekto priviazal úbohé šteniatko o lavičku. PRI ŇOM BOL TENTO LIST. „Prosím, adoptujte si tohto psíka a..“”