Ako sa bude vyvíjať vzťah Williama a Harryho po smrti ich starej mamy? Odborníci tvrdia, že môže dôjsť k nečakanému zvratu!

Bratov Williama a Harryho bolo vidieť kráčať bok po boku za rakvou ich starej mamy, čo mnohým pripomenulo rovnakú scénu z pohrebu ich matky, princeznej Diany.

Veci medzi bratmi boli v posledných rokoch drsné. Všetko to začalo tým, že Harry a Meghan odstúpili od svojich kráľovských povinností a usadili sa v Amerike.

Keď Harry opustil svoju vlasť, otvorene hovoril o kráľovskom životea o tom, ako sú jeho otec a brat uväznení v systéme.

Voči členom kráľovskej rodiny boli takisto uznesené viaceré obvinenia,  medzi nimi aj obvinenia z rasizmu.

Po minuloročnej smrti princa Philipa boli mnohí presvedčení, že bratia obnovia svoj vzťah, no nestalo sa tak. Tentoraz však odborníci veria, že William a Harry konečne odložia svoje nezhody bokom.

Experti na reč tela, medzi ktorými je aj psychologička Judi James, tvrdia, že vzťah medzi bratmi začal zlepšovať, pretože ich bolo vidieť stáť vedľa seba.

William bol údajne spozorovaný, ako naťahuje ruku smerom k Meghan a žiada ju, aby sa priblížila bližšie počas pozdravu davu, ktorý sa zhromaždil, aby vzdal úctu zosnulej kráľovnej Alžbete.

Zdá sa, že Meghan toto „pozvanie“ prijala, čo by mohlo znamenať, že už nie je ochotná dostať sa do konfliktov s rodinou svojho manžela.

William ani Harry o svojom vzťahu nehovorili, no keďže v krajine práve začala nová éra a ich otec sa stal britským kráľom, všetci dúfajú, že tu budú pre neho. Povráva sa, že Harry by mohol dokonca zvážiť návrat do svojej vlasti.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako sa bude vyvíjať vzťah Williama a Harryho po smrti ich starej mamy? Odborníci tvrdia, že môže dôjsť k nečakanému zvratu!”