Dievča si nechalo nafarbiť vlasy u kaderníčky. Keď to uvidel jej otec, vzal do ruky nožnice a…

Myslíte si, že rodičia môžu svojim deťom vnútiť svoje ideály krásy? To, čo sa stalo 13-ročnému dievčaťu z amerického Ohia, je nezvyčajné a odsúdeniahodné…

Kristin Johnson sa rozviedla s manželom a sama vychováva svoju dcéru Kelsey. Žena pre ňu pripravila prekvapenie v predvečer jej narodenín. Išli do kaderníctva, kde dievčaťu zafarbili vlasy.

Kelsey bola pred návštevou vlastného otca od šťastia v siedmom nebi. Hoci žije svojou matkou, niekedy navštevuje aj svojho otca. Avšak túto poslednú návštevu oľutovala, len čo sa zabuchli dvere na dome.

Muž, ktorý teraz žije s inou ženou, neocenil výsledok kaderníčky. Vzal nožnice a odstrihol dcérine luxusné kučery a nechal jej krátky účes. Chcel dať svojej dcére lekciu za to, že vyzerala príliš výstredne…

Utiekla z domu v slzách – čin rodiča mal silný dopad na jej krehkú psychiku. Teraz už nikdy nebude môcť dôverovať svojmu otcovi.

Znepokojená matka vyzvala políciu, aby sa problémom zaoberala a preventívne opatrenie už bolo dosiahnuté. Nedbalého otca a nevlastnú matku suspendovali z práce a muži zákona medzitým pripravujú obvinenie z týrania dieťaťa.

Dievča teraz musí nosiť parochňu, kým jej nenarastú vlastné vlasy. Niet pochýb o tom, že kvôli tomuto správaniu je muž rozvedený so svojou bývalou manželkou…Ostáva len dúfať, že na duší dievčaťa to nezanechalo veľké škody a neovplyvní to ani jej budúci život.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievča si nechalo nafarbiť vlasy u kaderníčky. Keď to uvidel jej otec, vzal do ruky nožnice a…”