Slovenke kaderníčka urobila účes za 550€, no ona bez platenia utiekla. Práca na vlasoch jej trvala viac ako 6 hodín…

Aj tento prípad dokazuje, že na Slovensku žijú okrem čestných ľudí aj naozaj nepríjemní ľudia bez charakteru.

Minulý týždeň si žena zo Serede nechala v kaderníctve Verda v Galante urobiť účes za 550€, čo by až na tú cenu nebolo nič zvlášne, ak by po náročnej 6 hodinovej vlasovej procedúre neutiekla bez platenia.

V kaderníctve jej počas šiestich hodín kaderníčka vlasy predĺžila, na čo pred tým musela zohnať nové zdravé kvalitné vlasy za stovky eur. Potom ich odfarbila, dvakrát umyla, vyžehlila a pretónovala.

Po ukončení procedúry žany kaderníčke povedala, že si kabelku s peniazmi nechala v aute. Žena so sebou naozaj nemala nič a tak kaderníčne nebolo nič podorzivé. Žačala byť nezvózna až po pár minútach, kedy sa neobjavovala.

Nakoniec jej bolo jasné, že žena naozaj utiekla. Na jednu zo sociálnych sietí pridala fotografiu a popisom. Pozrite si jej príspevok:

Pod príspevom sa strhla diskusia, v ktorej mnoho ľudí kritizuje kaderníčku za prehnanú sumu. Tá tvrdí, že cena je adekvátna a všetko niečo stojí. Na jeden z komentárov odpovedala takto:

Kaderníčka podala na ženu trestné oznámenie, ked’že si zablokovala jej telefónné číslo a nemá sa s ňou ako spojiť, naprike tomu, že jej identitu pozná.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenke kaderníčka urobila účes za 550€, no ona bez platenia utiekla. Práca na vlasoch jej trvala viac ako 6 hodín…”