Rýchle a efektívne spôsoby, ako vyčistiť priestor medzi dlaždičkami – Funguje okamžite

Špina medzi dlaždicami nepoteší nikoho, no vieme, že skôr či neskôr sa jej musíme zbaviť. Najčastejšie je to na miestach, s ktorými často prichádzate do styku.

Ako to teda vyriešiť? Môžete vyskúšať niekoľko spôsobov…

Korektor

Áno, budete potrebovať bežný korektor, ktorý je možné zakúpiť v akomkoľvek obchode pre školské a kancelárske potreby. Pred použitím korektor poriadne pretrepte, potom ho pritlačte a ťahajte. Mimochodom, s takýmto korektorom môžete tiež maľovať cez praskliny na svetlých dlaždiciach.

Zubná pasta

Zubná pasta je široko používaná ako čistiaci prostriedok. Aj vaše topánky vďaka nej nadobudnú belšiu farbu. Jednoducho vytlačte bielu pastu na nepotrebnú zubnú kefku a aplikujte ju medzi kachličky. Keď pasta vyschne, medzery medzi dlaždicami budú biele.

Ocot, sóda a citrónová šťava

Zmiešajte tieto ingrediencie a získate vynikajúci čistič škár. Rovnaký účinok má aj sóda, či zmes peroxidu vodíka a vody v pomere 1: 2.

Ak spozorujete stmavnutie medzier medzi dlaždicami, nemusíte podliehať panike a okamžite obnovte ich farbu.  Máte aj vy nejaké spôsoby na čistenie škár? Podeľte sa o ne v komentároch na Facebooku!

 

Zdroj: sovkusom.ru

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rýchle a efektívne spôsoby, ako vyčistiť priestor medzi dlaždičkami – Funguje okamžite”