Adoptívni rodičia utiekli z nemocnice po tom, čo videli „škaredú“ tvár novorodenca. Jeho biologická matka nakoniec urobila nečakané rozhodnutie…

Abigail sa narodila 1. januára 2016. Krásne dievčatko sa však narodilo s deformáciou tváre, ktorú nebolo možné odhaliť pomocou ultrazvuku.

Abigailina potenciálna adoptívna matka prišla do nemocnice za svojím dieťaťom, ale hneď ako videla jej tvár, utiekla.

36-ročná Christina Fisher z Floridy bola počas tehotenstva nezamestnaná, bývala v obytnom karavane a bála sa, že sa nebude môcť postarať o svoje dieťa. No vo chvíľach po pôrode sa celá situácia zmenila.

Christina brala útek adoptívnej matky ako znamenie a rozhodla sa, že sa musí o svoje dieťa postarať: „Vedela som, že sa jej nikdy nemôžem vzdať,“ povedala.

Abigail sa narodila s niečím, čo sa nazýva syndróm Treacher Collins, ktorý môže ovplyvniť vývoj tkanív a kostí tváre a uší.

Abigail je inak úplne zdravá a bude viesť normálny život, len bude musieť podstúpiť nejakú operáciu, keď bude o niečo staršia. „Tento syndróm majú napríklad aj lekári a dokonca aj muži pohybujúci sa vo svete modelingu,“ povedala Christina.

Christina ukázala, že je v nej bezpodmienečná láska, bez ohľadu na to, čo sa deje. Myslíme, že tento príbeh sa skončil tým najlepším možným spôsobom.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Adoptívni rodičia utiekli z nemocnice po tom, čo videli „škaredú“ tvár novorodenca. Jeho biologická matka nakoniec urobila nečakané rozhodnutie…”