Matka na svadbe dojčila dieťa, keď povedala „áno“ svojmu budúcemu manželovi. ĽUDIA JEJ PÍSALI, ŽE JE TO NEVHODNÉ

Manželstvo je jedným z najdôležitejších obradov pre pár, ktorý chce spojiť svoje životy a stráviť zvyšok rokov spolu.

Aj keď je svadba tým najšťastnejším momentom pre budúcu nevestu, ktorá už je matkou, neznamená to, že jej deti strácajú pri tejto udalosti význam. Dokonca ich môže zahrnúť aj uprostred obradu.

 Barbara Ceresa a Vítor Craveiro zorganizovali svadbu na pláži v Punta Cana (Dominikánska republika). Cestovali z Brazílie, aby mali perfektný deň a každý detail bol zásadný, najmä to, že medzi hosťami bol aj ich malý syn. Barbara ho dokonca v polovici obradu musela dojčiť.

Malý Felippo bol ponechaný v starostlivosti svojej starej mamy, prítomný medzi všetkými ostatnými hosťami, kým sa jeho rodičia brali. Všetko sa zdalo byť v poriadku, až kým sa malý chlapec nezačal cítiť nepríjemne. Barbara ho počula od oltára a išla po neho. Držala ho v náručí a kŕmila, zatiaľ čo počúvala, ako jej budúci manžel hovorí svoj svadobný sľub.

 „Žiadna matka nerada vidí svoje dieťa plakať a dojčenie ho vždy upokojí,“ povedala Barbara.

Felippo potreboval materské mlieko a vďaka svadobným šatám bolo ľahké ho nakŕmiť.

 Moment zachytili fotografie, ktoré ukazujú, ako celý tento obrad ešte viac skrášlil, keď matka spokojná s bábätkom v náručí povedala áno svojmu budúcemu manželovi.

Pre ňu to bol veľmi dôležitý a zmysluplný detail. „Bolo to veľmi výnimočné. Neskôr, keď bude starší, bude pekné vidieť jeho matku, ako ho počas sľubov dojčí. Myslím, že to ešte viac spečatí našu lásku,“ povedala šťastná novomanželka.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka na svadbe dojčila dieťa, keď povedala „áno“ svojmu budúcemu manželovi. ĽUDIA JEJ PÍSALI, ŽE JE TO NEVHODNÉ”