Mladá žena s rakovinou v poslednom štádiu vyzýva ľudí, aby ju neľutovali. „Ja som už vyhrala,“ hovorí.

Len ľudia, ktorí sa musia potýkať s nepríjemnými zdravotnými problémami, vedia, aké ťažké je byť v takejto situácii, kedy je niekedy lepšie sústrediť sa na to, aby si užívali život, ktorý majú, a nezatrpkli.

To je prípad Eleny Huelvy, mladej ženy zo Španielska, ktorej vo veku 16 rokov diagnostikovali Ewingov sarkóm, typ rakoviny kostí. Po určitom čase, keď v tichosti bojovala s týmto onkologickým ochorením, sa o svoj príbeh podelila na sociálnych sieťach.

Týmto spôsobom sa z tejto dnes 20-ročnej slečny stala influencerka a ostatným ukazuje, ako sa uberá jej život, akým výzvam musí čeliť a tiež sa snaží byť povzbudením pre ostatných v podobnej situácii.

Nedávno musela byť prijatá do nemocnice po tom, čo jej v priedušnici našli ďalšie rakovinové bunky.

Momentálne jej vyhliadky nevyzerajú príliš optimisticky.

„Nemusím viac hovoriť, že veci nejdú dobre. Chcem dať najavo, že som už vyhrala vďaka všetkej láske a ľuďom, ktorých mám po svojom boku,“ povedala mladá žena na videu z nemocnice.

„Nemusím vyhrať, aby som vedela, že som už vyhrala, pretože život je o tom, že žijem a vytváram spomienky s ľuďmi, a beriem si so sebou veľa dobrých,“ dodala.

Hoci nie je isté, čo sa stane, vie, že zatiaľ neexistujú žiadne pozitívne scenáre, pretože choroba radikálne. Z tohto dôvodu sa chcela poďakovať tým, ktorí boli po jej boku fyzicky, ako aj ľuďom na sociálnych sieťach, ktorí ju celý ten čas rozveseľovali.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mladá žena s rakovinou v poslednom štádiu vyzýva ľudí, aby ju neľutovali. „Ja som už vyhrala,“ hovorí.”