Novorodenec s diagnózou krehkých kostí všetkých presvedčil, že je veľký bojovník a lekári sa mýlia

Každá nastávajúca mamička dúfa, že jej dieťatko sa narodí zdravé. Ale bohužiaľ, niekedy sa veci nevyvíjajú tak, ako by sme chceli.

Keď sa Cheyenne Potts dozvedela, že sa stane prvýkrát matkou, bola nesmierne šťastná. Jej tehotenstvo sa zdalo byť normálne, až kým lekári neprišli so správami, ktoré žiaden rodič nechce počuť.

Zdá sa, že jej nenarodený syn sa nevyvíja podľa očakávania a lekári jej odporučili prerušiť tehotenstvo.

Po dôkladnom zvážení sa spolu s manželom rozhodli dať svojmu synovi šancu.

Našťastie sa rozhodli správne a aj napriek neistote a slovám lekárov, že malý Leo sa nedožije týždňa, ak sa narodí živý, má teraz rok a má sa skvele.

„Náš malý Leo má chorobu nazývanú Osteogenesis Imperfecta… chorobu krehkých kostí,“ povedala jeho stará mama.

Niekoľko dní po tom, čo Leo prišiel na svet, sa Leova mama a otec začali pripravovať na jeho pohreb, no potom sa rozhodli, že to neurobia a budú konať, ako keby sa lekári mýlili.

Keďže sa Leo narodil krátko pred Vianocami, rodina sa veľa pripravovala, pretože verili, že to budú prvé a posledné Vianoce chlapčeka. Našťastie sa mýlili.

„Aj v tom čase sa lekári stále zhodli na tom, že Leo nebude žiť dlhšie ako týždeň a ten týždeň bude plný bolesti,“ napísala jeho stará mama.

„Pýtali sa nás na momenty, ktoré pre nás vynikajú, a ak mám byť úprimný, neviem si spomenúť len na pár vecí,“ „Je to úžasne šťastná duša a vidíme, ako sa dotýka a inšpiruje ľudí všade, kam príde.“

Hoci Leo zažil veľa vzostupov a pádov, jeho rodina je vďačná za každú chvíľu, ktorú môžu stráviť spolu.

May be an image of 1 person, baby and indoorfacebook

Leo je teraz najlepším veľkým bratom, akého si môže kto priať, a každým ďalším dňom pokračuje v prekonávaní prekážok.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Novorodenec s diagnózou krehkých kostí všetkých presvedčil, že je veľký bojovník a lekári sa mýlia”