„Zničila si si život“: 19-ročná žena je kritizovaná za to, že má vo svojom veku štyri deti a je takto šťastná

Sociálne médiá sú miestom, kde sa nachádzajú aj rôzne životné príbehy a skúsenosti ľudí, z ktorých sa dokážeme poučiť, získať na niečo celkom iný pohľad alebo tiež sa stať súčasťou zaujímavej diskusie.

Príbeh Claire vyvolal širokú diskusiu na sociálnych sieťach, pretože 19-ročná žena odhalila, že je matkou štyroch detí.

Na svojom TikToku sa mladá Američanka vyjadrila, že má tri deti a ďalšie je na ceste. Ľudia jej namiesto povzbudenia písali, že si „zničila“ život.

                                                                                  TikTok @mamaclaire00

„Svojho syna Luka som mala ako 18-ročná. Jeho otec zdupkal,“ napísala mladá žena na svoj profil. „Svojho súčasného manžela som stretla, keď mal Luke tri alebo štyri mesiace a krátko nato sme sa vzali,“ dodala.

Ukázalo sa, že keď Claire stretla svojho manžela, on mal už dve deti a pripojili sa k rodine, ktorú teraz tvorí s Lukom. Mladá žena preto vysvetľuje, že už má tri deti a štvrté, ktoré je ich prvé spoločné, je na ceste.

„Mám 19, v apríli budem mať 20 a aj dcérka príde na svet v apríli. Takže áno, mám 19 rokov, mám štyri deti, manžela a milujem svoj život.“

Zatiaľ čo Claire je na svoju rodinu úplne hrdá, ľudia ju kritizovali za to, že v jej veku žije takýmto spôsobom života.

                                                                                    TikTok @mamaclaire00

„To je v poriadku, o 10 rokov sa zobudí a uvedomí si, že premrhala čas,“ „Zdá sa, že mnohé dospievajúce dievčatá si užívajú otehotnenie, keď sú mladé, a vytvárajú si účty na TikToku pre ‚lajky‘. Prosím, používajte ochranu,“ sú niektoré z komentárov, ktoré dostala. Boli dokonca takí, ktorí povedali, že si „zničila život“.

V každej debate sa však, samozrejme, nájdu aj takí, ktorí ju podporujú: „Prečo dostáva toľko nenávistných komentárov? Vyzerá, že je šťastná.“ „Prepáčte za všetky tie komentáre, ktoré dostávate.“

Claire sa neplánuje ospravedlňovať za svoj životný štýl a ona a jej manžel plánujú rozšíriť svoju rodinu, ak budú môcť a chcieť.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Zničila si si život“: 19-ročná žena je kritizovaná za to, že má vo svojom veku štyri deti a je takto šťastná”