Rodičia dajú svojmu 30-ročnému synovi Barbie, ktorú si v detstve vždy želal: „Milujeme ťa a podporujeme ťa“

„Ospravedlňujeme sa ti za všetky tie roky, keď si nemohol byť sám sebou,“ povedali rodičia Fredovi, ktorý musel od detstva potláčať svoju sexuálnu orientáciu a dokonca aj vkus na hračky.

Niekedy deti nedostanú na Vianoce darčeky, po ktorých túžia, z rôznych dôvodov, niekedy ekonomických a inokedy kvôli neschopnosti rodičov nájsť to, čo ich dieťa tak veľmi chce. To môže v malých deťoch vyvolať frustráciu, ktorá vedie k tomu, že nikdy nezabudnú na ten darček, ktorý by im urobil takú radosť.

Existujú dokonca prípady ľudí, ktorí dosiahnu dospelosť a stále si želajú, aby dostali svoj vytúžený darček. jedným z takýchto príkladov je komik a LGBTIQ+ aktivista známy ako Un Tal Fredo, ktorý sa na sociálnych sieťach podelil o dojímavý moment, ktorý ho vrátil v čase do čias, keď bol ešte len dieťaťom.

Fredo ako dieťa vždy túžil po bábike, ale v tom čase sa mu nikdy nepodarilo splniť si svoj sen, čo mu spôsobilo veľké sklamanie, že sa nemôže hrať tak, ako by chcel. Našťastie sa mu tieto Vianoce konečne podarilo splniť si svoj detský sen po tom, čo mu rodičia ako dospelému darovali bábiku Barbie, presne takú, akú si želal ako dieťa.

„Moje 8-ročné ja plače tak, že si ani neviete predstaviť, čo to znamená, a to nie preto, že som sa chcel v tridsiatke hrať s Barbie, ale kvôli prijatiu, ktoré s tým súvisí,“ napísal Fredo v príspevku na svojom konte na Instagrame.

„Dnes mi rodičia povedali: ‚Milujeme ťa, prijímame ťa, podporujeme ťa a ospravedlňujeme sa ti za všetky tie roky, keď si nemhol byť sama sebou‘, bez toho, aby museli použiť slová. Všetkým tým deťom, vedzte, že sa to zlepší, a prosím, nikdy neprestaňte byť sami sebou,“ dodal komik.

Na videu je vidieť, ako sa mu rodičia po rokoch ospravedlňujú za darček a objímajú ho. Mal zo svojho darčeka veľkú radosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa UnTalFredo (@untalfredo)

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rodičia dajú svojmu 30-ročnému synovi Barbie, ktorú si v detstve vždy želal: „Milujeme ťa a podporujeme ťa“”