„Mala som desať rokov, keď si mama zbalila kufre, zatiaľ čo otec bol v práci…“

Slobodní rodičia sú veľkí hrdinovia. Vychovávať dieťa v úplnej rodine je náročné, nieto ešte bez druhého rodiča. Mladé dievča opísalo, ako jej otec prekonal stratu manželky a pohol sa v živote ďalej.

„Keď sa moji rodičia prvýkrát stretli, nevychádzali spolu.

Viem, že sa nemajú radi odkedy som sa narodila. Keď som mala 10 rokov, mama sa zbalila a odišla, zatiaľ čo otec bol v práci. Nielenže odišla, ale odniesla si so sebou aj všetok domáci nábytok, oblečenie, riad a elektroniku. Pamätám si deň, keď vyšla z dverí. Ani sa na mňa nepozrela. Snažila som sa ju zadržať. Ona ma však nechala doma plakať.

boy kissing her daughter                                                                            unsplash

Zavolal som otcovi a povedala som mu o všetkom. Povedal mi, aby som zamkla dvere a okná, pretože nemohol ísť hneď domov z práce. Stále som plakala, keď som sa rozhodla urobiť svojmu otcovi sendvič, rovnako ako on, keď si uvedomil, čo sa stalo.

Keď môj otec prvýkrát vošiel do domu, bol prekvapený, čo všetko zobrala. Pribehla som k nemu so žemľou v ruke a podala som mu ho. Otec to vzal a podelil sa so mnou.

Predstierala som, že sa na neho nepozerám, pretože som videla, že odmieta plakať. Môj otec o tom dni hovorí aj po piatich rokoch. Hovorí, že moje gesto mu zachránilo život v najhorší deň jeho života. Tvrdí, že som mu pravidelne zachraňovala život.“ Pre viac článkov si kliknite aj na náš web. 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Mala som desať rokov, keď si mama zbalila kufre, zatiaľ čo otec bol v práci…“”