Dvojica oslávila 60. výročie svadby vytvorením svadobných fotografií. Mali na to ten najkrajší dôvod

Staršia dvojica tento rok oslávila 60 rokov spoločného posvadobného života. Pri príležitosti tohto krásneho výročia sa rozhodli vytvoriť si nové svadobné fotografie. Marvin a Lucille Stone sa zosobášili v malom luteránskom kostole v Sterlingu v Nebraske v roku 1960.

Dvojica vytvorila nové svadobné fotografie na poli

Pri vytváraní nových svadobných snímok fotografka Katie Autry potvrdila, že táto skúsenosť je jedna z jej najobľúbenejších.

Marvin (88) a Lucille (81) sa taktiež rozhodli, že si oblečú svoje pôvodné svadobné outfity. Lucille si svoje svadobné šaty pred 60. rokmi ušila dokonca úplne sama.

Fotografka Katie, ktorá zdieľala fotografie na svojej oficiálnej stránke na Facebooku, napísala: ,,Mala som to potešenie spolupracovať s Marvinom a Lucille, ktorí oslavovali 60. výročia svadby.

Toto je možno jedno z mojich doteraz naobľúbenejších stretnutí! Tieto dve hrdličky si dokonca obliekli svoj originálny svadobný odev (šaty si ušila Lucille úplne sama)!  Dvojica je príkladom skutočnej lásky, ktorá obstála skúšku časom.

Som veľmi rada, že som ich stretla a bolo mi cťou zachytiť túto spomienku. Všetko najlepšie k výročiu Marvin a Lucille!“

Katie sa okrem iného dvojice opýtala aj na tipy na dlhotrvajúce manželstvo. Dvojica tvrdí: ,,Tvrdo pracujte, buďte k sebe láskaví, premýšľajte skôr, ako niečo poviete, spoliehajte sa na svoje silné stránky, prekonávajte vašu slabosť a verte!“

Zdroj: unilad.co.uk

photo 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dvojica oslávila 60. výročie svadby vytvorením svadobných fotografií. Mali na to ten najkrajší dôvod”