Matka stratila dieťa v nákupnom centre. Pohľad na neho ju privedol k slzám

Strata dieťaťa, hoci len na chvíľu, je najväčšou nočnou morou každého rodiča. A aj keď nie je nezvyčajné zablúdiť v obrovskom nákupnom plnom ľudí, nepriali by ste to ani svojmu najväčšiemu nepriateľovi, najmä ak ide o dieťa.

Malý Brydon išiel so svojou matkou do jedného z obchodov obrovského reťazca Walmart.

Potrebovali toho veľa nakúpiť, no netrvalo to dlho a stalo niečo, na čo matka v živote nezabudne – stratila syna.

Samozrejme, chlapec sa čoskoro našiel a matka sa mohla upokojiť, ale tých pár minút, kedy hľadala svojho syna, boli ako večnosť.

Strata dieťaťa

Len pár sekúnd predtým, ako žena našla svojho syna, už vedela, čo mu povie ako prvé. Nemal od nej odísť ani na krok a celý čas mal ísť popri nej. Zrazu však uvidela, ako jej syn kľačí na kolenách pred oznamovacou tabuľou.

Keď sa priblížila, žena si uvedomila,

že jej syn sa modlí, ale to, čo ho k tomu viedlo, si uvedomila až pohľadom hore na tabuľu, ktorá bola pred Brydonom.

Keď sa žena priblížila k stene, uvidela fotografie detí, vedľa ktorých bol nápis: „Každá sekunda sa počíta.“ Boli to fotografie nezvestných detí. Malý Brydon sa zastavil pri tejto tabuli, a pokľakol, aby sa pomodlil za všetky tieto deti. Modlil sa k Bohu, aby sa všetky vrátili ku svojim rodinám.

Príbeh, ktorý sa stal Brydonovi, sa čoskoro stal známym nielen pre neho a pre jeho matku. Dozvedeli sa o ňom tisíce ľudí. Tento príbeh zdieľali stovky používateľov sociálnych sietí, čím sa rozhodli prejaviť úctu a vďaku malému chlapcovi, ktorý sa úprimne zaujímal o úplne neznáme deti.

Dieťa sa potom našlo

Jeden užívateľ zanechal nasledovný komentár: „Nezáleží na tom, či skutočne veríte v Boha. Bol to obyčajný chlapec v obyčajnom obchode, ktorý mal obavy o ostatných. Urobil jediné, čo mohol, aby pomohol. Svet by bol lepším miestom, keby všetci robili to isté.“

Zdroj: otozh.com.ua

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka stratila dieťa v nákupnom centre. Pohľad na neho ju privedol k slzám”