Nemá úctu k ženám: Internet pobúril známy milionár, ktorý vo videu fackuje po zadkoch polonahé modelky!

Gianluca Vacchi, známy taliansky milionár, ktorého preslávili tanečné videá na jachte čelí kritike od verejnosti. Tento lámač ženských sŕdc si „zavaril“ svojim najnovším video, o ktorom si niektorí z jeho 13 miliónov sledovateľov, myslí svoje.

Video, ktoré pobúrilo svet

Toto najnovšie video s tancujúcim Gianlucom sa opäť odohráva na jeho jachte, kde sú cez palubu prehnuté známe modelky v plavkách a on ich pri tom fackuje po zadkoch. Keďže je Gianluca taký populárny, video sa rýchlo rozšírilo a pobúrilo celý internet. Podľa niektorých ľudí si Gianluca neváži ženské telo, nemá úctu k ženám a je sexistický ba až násilný. Iní o ňom hovoria, že trpí mizogýniou, čo je vlastne chorobný odpor voči ženám.

„Hovoríš o rešpektovaní života, ale ty sám si nevážiš ženy a tie si potom nevážia samé seba,“ komentovala jedna z pobúrených sledovateliek. „Tvoje peniaze ti nemôžu kúpiť úctu, morálnosť a vzdelanie, o ktorých nemáš ani potuchy. Radosť zo života, v ktorom si nevážiš ženy, je jednoducho nechutná,“ rozčuľuje sa iný komentujúci.

 

„To, že dáš na jednu kopu krásne dievčatá vedľa seba a fackuješ ich, ako keby to boli zvieratá, vôbec nie je sexi, ale odporné. Tie ženy si to teraz možno neuvedomujú, ale určite nebudú dvakrát nadšené, keď to v budúcnosti spätne uvidia a budú mať svoje vlastné dcéry a rodinu,“ prehlásil ďalší z komentujúcich.

 

Jeho video ma na Instagrame už 5 miliónov videní a skoro 24 000 komentárov, z ktorých väčšina kritizuje to čo Gianlucca spravil. No niektorí z nich sú na strane šarmantného Taliana, ktorý ho v jeho dennodenných radovánkach podporujú.

 

Čo si o jeho videu myslíte Vy? Je takéto správanie už cez čiaru?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nemá úctu k ženám: Internet pobúril známy milionár, ktorý vo videu fackuje po zadkoch polonahé modelky!”