Ľudia sa boja dať vyšetriť u tejto lekárky. Keď sa pozriete od krku nižšie pochopíte prečo. Pozrite sa aj vy

Mladá, krásna a inteligentná lekárka z Austrálie zachraňuje ľudské životy každý deň, no v súkromnom živote to má naozaj ťažké. Ak sa chce ísť s priateľom najesť do luxusnejšej reštaurácie, parkrát sa im stalo, že im pri vstupe zastavili s tým, že s potetovaným telom tam ísť nemôžu. Rovnaká vec sa im stala aj pri vstupe do kasína. Príčina jej obmedzení tkvie v jej potetovanom tele.

Táto krásna lekárka si dala svoje prvé tetovanie vytetovať už vo svojich tínedžerských rokoch. Po prvom tetovaní v 16 rokoch sa jej tento trend veľmi zapáčil a dnes má potetované takmer celé telo. Pre jej nezvyčajný výzor ju mnohé firmy oslovujú a ponúkajú jej modelingové ponuky.

Mladá potetovaná lekárka o sebe tvrdí: ,,Som len farebné dievča, ktoré chce na tejto planéte zanechať niečo dobré.“ Nečudo, že sa pýši titulom najpotetovanešia lekárka na svete. Z nenávistných pohľadov a odsudzujúcich komentárov si ťažkú hlavu nerobí, jej okoliu a jej samej sa jej telo páči.

 

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ľudia sa boja dať vyšetriť u tejto lekárky. Keď sa pozriete od krku nižšie pochopíte prečo. Pozrite sa aj vy”