Vizážistka Lucid Sládečková sa v priebehu pár minút premenila na Jennifer Lopez. Ak chcete vyzerať ako ona, nechajte sa takto nalíčiť

Lucia sa premenila na J Lo: S týmto mejkapom a účesom to môžete byť aj vy!Zdroj: Instagram

Make-up učaroval mnohým ženám po celom svete. Prostredníctvom neho zo seba vytvárajú iné osoby, či zakrývajú nedokonalosti a zvýrazňujú prednosti. Talentovaných vizážistov je však na svete málo, no naša slovenská Lucia Lucid Sládečková medzi ne určite patrí. Z každej jednej ženy dokáže vytvoriť pôvabnú dámu, ktorej zvolí make-up na mieru podľa typu tváre, príležitosti na ktorú sa chystá a podľa celkového štýlu samotnej ženy.

Na profiloch na sociálnych sieťach zverejňuje množstvo tutoriálov a videí, v ktorých môžete vidieť jej precíznu prácu. Takmer každý deň zverejňuje fotografiu dokonalého mejkapu, s ktorým sa častokrát premieňa na slávnu osobnosť. Tak to bolo aj v prípade fotografie, ktorú zverejnila pred pár dňami.

Aj tentokrát si môžete všimnúť majstrovské dielo na jej tvári. Najnovšie líčenie zobrala v znamení jesene a hýri pestrofarbnými farbami. Všimnite si, že jej mejkap nápadne pripomína talentovanú svetoznámu herečku – Jennifer Lopez. Čo myslíte, bola jej práve J Lo pri tomto líčení inšpiráciou?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vizážistka Lucid Sládečková sa v priebehu pár minút premenila na Jennifer Lopez. Ak chcete vyzerať ako ona, nechajte sa takto nalíčiť”