Majk Spirit vzdal piesňou poctu maestrovi Gottovi. Uverejnil ju presne na Dušičky

Známy slovenský raper Majk Spirit (35) je na hudobnej scéne už od roku 2000 a odvtedy už stihol vydať mnoho úspešných hitov. No ako každý človek mal Majk Spirit svoj hudobný sen a tým bola spolupráca s nebohým maestrom Karlom Gottom. Žiaľ tento sen sa mu nesplnil, keďže maestro odišiel do hudobného neba 1.októbra 2019. Rodina, príbuzný, priatelia aj fanúšikovia sa s legendárnym spevákom lúčili 12. októbra.

https://www.instagram.com/p/B3IHVH5B6th/

“Sníval som o spolupráci s týmto legendárnym Maestrom, posledný rok som sa o to aj snažil a bolo to na dobrej ceste… Keď som sa pred par týždňami dozvedel, že nás Karel opustil, predstavoval som si, že robíme spolu song a vznikla skladba NAVŽDY MLADÝ. Môj špeciálny singel na Dušičky,” oznámil raper Majk Spirit.

https://www.instagram.com/p/B4XiRE4hN1j/

Tento singel je už podľa názvu prevzatý hit Karla Gotta „Být stále mlád“, ktorý aj on sám prevzal od skupiny Alphaville a tá maestrovi neskôr vzdala poctu na svojom koncerte. Na tejto piesni spolupracoval spolu s Leošom Marešom a nemeckú verziu naspieval v spolupráci s nemeckým raperom Bushidom.

Čo hovoríte na pieseň Majka Spirita? Páči sa Vám jeho tvorba?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Majk Spirit vzdal piesňou poctu maestrovi Gottovi. Uverejnil ju presne na Dušičky”