Košická lekárka namaľovala obrázok so silným odkazom: Toto je jej posolstvo!

Šíreniu koronavírusu zabránime tým, že začneme od seba. Tým, že svedomito budeme dodržiavať nariadenia vlády a krízového štábu. Či už je to nosenie rúšok, povinná 14-dňová karanténa ak sme prišli zo zahraničia či vychádzanie z domu len v nutných prípadoch. Internetom sa začala šíriť prosba košickej lekárky, ktorá ju doplnila o veľavravný obrázok.

https://www.facebook.com/susionart/posts/128806532017902?hc_location=ufi

 

“Chcem Vás všetkých touto formou veľmi pekne poprosiť ako lekár a v mene všetkých mojich kolegov lekárov, sestier, zdravotníkov, ktorí denne obetujú svoje vlastné zdravie a zdravie svojich vlastných rodín (detí, tehotných manželiek, rodičov) pre NÁS VŠETKÝCH.

 

  1. Nosme všetci rúška, veď je to to najmenej, čo môžeme spraviť a pritom tak dôležité.
  2. Prosím Vás neklamte o tom, že ste boli v zahraničí, už tým zabránite možnému šíreniu na minimálne ďalších 2-3 zdravotníkov, neohrozujte prosím ich zdravie.
  3. Volajte záchranky len v život ohrozujúcej situácii.

Bez nich to nezvládneme, vážme si ich a ochraňujme ich ako sa len dá.Oni sú v prvej línii tí, ktorí najviac pomáhajú. Len SPOLOČNE a s rešpektom dobre mienených nariadení dokážeme situáciu zvládnuť.”

 

Preto buďme všetci ostražití, svedomití a ohľaduplní k sebe navzájom!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Košická lekárka namaľovala obrázok so silným odkazom: Toto je jej posolstvo!”