Stále usmievavá Aneta Parišková: Úsmev na tvári jej vyčarila táto milá návšteva!

Ako už určite viete, známa a obľúbená moderátorka Televízie JOJ, Aneta Parišková, bojuje so zákernou chorobou. Lekári jej na srdci a pľúcach našli Non-Hodgkinov lymfóm o čom informovala práve TV JOJ. Aj napriek tomu, že ju liečba pripravila o vlasy a drahocenný čas s rodinou a kolegami, nechýba jej úsmev na tvári. Teraz jej namiesto rodiny a zázemia kolegov vyčarila úsmev milá návšteva. 

“Od pondelka ležím v NOÚ na 5. týždňovej chemoterapii. A dnes ma sem prišla navštíviť moja dlhoročná kamarátka Zlatica Puškárová,” napísala k spoločnej fotke. Dievčatá si spoločne poklebetili, zasmiali sa a nesmela chýbať ani kávička a koláčik. “Hneď mám krajší deň,” dodala Aneta. Na fotke jej nechýbal ani povestný široký úsmev čo len dokazovalo to, že ju návšteva naozaj potešila.

 

Od pondelka ležím v NOÚ na 5. týždňovej chemoterapii. A dnes ma sem prišla navštíviť moja dlhoročná kamarátka @zlaticapuskarova.❤️Poklebetili sme, zasmiali sme sa, dali si kávičku a koláčik. Hneď mám krajší deň😀 #moderatorka #anetapariskova #tvjoj #friendship #friendsforever #priatelky #rakovina #cancer #chemotherapy #lymphoma

No Description