Stále usmievavá Aneta Parišková: Úsmev na tvári jej vyčarila táto milá návšteva!

Ako už určite viete, známa a obľúbená moderátorka Televízie JOJ, Aneta Parišková, bojuje so zákernou chorobou. Lekári jej na srdci a pľúcach našli Non-Hodgkinov lymfóm o čom informovala práve TV JOJ. Aj napriek tomu, že ju liečba pripravila o vlasy a drahocenný čas s rodinou a kolegami, nechýba jej úsmev na tvári. Teraz jej namiesto rodiny a zázemia kolegov vyčarila úsmev milá návšteva. 

“Od pondelka ležím v NOÚ na 5. týždňovej chemoterapii. A dnes ma sem prišla navštíviť moja dlhoročná kamarátka Zlatica Puškárová,” napísala k spoločnej fotke. Dievčatá si spoločne poklebetili, zasmiali sa a nesmela chýbať ani kávička a koláčik. “Hneď mám krajší deň,” dodala Aneta. Na fotke jej nechýbal ani povestný široký úsmev čo len dokazovalo to, že ju návšteva naozaj potešila.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Stále usmievavá Aneta Parišková: Úsmev na tvári jej vyčarila táto milá návšteva!”